Massey Ferguson 265 ile tambur ile buğday biçimi

Ynt: Massey Ferguson 265 ile tambur ile buğday biçimi

Kolay gelsin bende birkaç gündür biçiyorum ot , sen mf nin camlarını çıkarmışın yoksa kırılır ben bu yıl çıkarmadım camları pvc, plastik camlar var ben onlardan sardım arka ve sağ tarafı iyi oldu tozda almıyor kabinin içine . Makinede tınaz balıkkesir yapısı benimkide tınaz güzel makina .

ismail_17 link=topic=65786.msg745700#msg745700 date=1368988235' Alıntı:
Kolay gelsin bende birkaç gündür biçiyorum ot , sen mf nin camlarını çıkarmışın yoksa kırılır ben bu yıl çıkarmadım camları pvc, plastik camlar var ben onlardan sardım arka ve sağ tarafı iyi oldu tozda almıyor kabinin içine . Makinede tınaz balıkkesir yapısı benimkide tınaz güzel makina .

Sağol abi. pvc plastik camlar ne kadar acaba eğer uygunsa öyle yapmak daha mantıklı olur dediğin gibi tozda girmez bi fotoğrafını çekip buraya atarsanız sevinirim. Aynen çok güzel makina

massey ferguson 277 gold link=topic=65786.msg745701#msg745701 date=1368988322' Alıntı:
Salim abi kolay gelsin bi sorum olacak niye bi başından başlayıp döne döne gitmiyorusunuz ??
Sağolasın. Normalde öyle yapıyoruz ama bu tarla dik olduğu için biraz korktuk yani alt tarafta uçurum gibi. Tarlaya ilk girdiğimizde zor durdu zaten traktör bi sakatlık çıkmasın diye böyle biçtik bunu.