ROTOTİLLER

ROTOTİLLER

• Kullanılan toplam oy
    151
  • Bu anket kapanacak: .
Ynt: ROTOTİLLER

Biz bu makineden yöremizde de dahil olmak üzere hiç kullanmıyoruz belkı ıstısna olarak kullananlar vardır ama arazımız taşlı olduğu için tercih edemiyoruz. Ama ben alacak olsam hisarlar alırdım tabiki kullanıcı olarak forumda gaspardo goruyorum ama hısarlarda makınanın onunde patlatma gibi bişey var daha yararlı olacağını düşünüyorum.

Not: Gaspardo ' da söylediğim eklenti varmı bilmiyorum varsa belirtin yanlış bilgi vermiş olmayayım.

Hermiyas link=topic=65801.msg745990#msg745990 date=1369071890' Alıntı:
#1:Amazone
#2:Awrupa markalar
#3:Yerliler

Power Harrow denilen rotowatör pazarı bu şekilde klasmanlanmıştır...

Bu meyanda seçeneklerin arasındaki Gaspardo uygundur...

Abi dediklerin doğru ama biz kendi yerli mallarımıza yönelinerek yerli mallarını üst sıralara taşıyabiliriz değil mi ?

bizim ilçede amazonun yedek parçaları satılmıyor .. gaspardo , kuhn potinger gibi markaların bir çok ekipmanının yedek parçası olmasına ragmen amazonun yedek parçasını satan dükkan yok sanayide ..

Ali bey Amazone nun servisi ankara corlu ve adanada var diger bolgelere gezici servisler seklinde gidiyorlar. Kutlucan uzerinden servis satıs veriliyor Fendt ile aynı mantık ama. Sanırım kutlucan bu sene baska yerlerede acılmaya calısyor

unsal link=topic=65801.msg746020#msg746020 date=1369074444' Alıntı:
Ali bey Amazone nun servisi ankara corlu ve adanada var diger bolgelere gezici servisler seklinde gidiyorlar. Kutlucan uzerinden servis satıs veriliyor Fendt ile aynı mantık ama. Sanırım kutlucan bu sene baska yerlerede acılmaya calısyor
verirlerse yaygınlaşır alanda cogalır .. amazonun aletleri kuhna göre o kadarda pahalı değil kuhn alan onuda düşünebilir ama dediğim gibi yedek parça servis olayı herzmn bişey alırken düşündürür beni ..

Ali SARAÇ link=topic=65801.msg746029#msg746029 date=1369075168' Alıntı:
verirlerse yaygınlaşır alanda cogalır .. amazonun aletleri kuhna göre o kadarda pahalı değil kuhn alan onuda düşünebilir ama dediğim gibi yedek parça servis olayı herzmn bişey alırken düşündürür beni ..

Ali yazdıklarında haklı olmakla beraber, bu markanın daha az serwis ihtiyacı gerek duyduğunu da unutmamak gerekir.

Hermiyas link=topic=65801.msg746035#msg746035 date=1369075591' Alıntı:
Ali yazdıklarında haklı olmakla beraber, bu markanın daha az serwis ihtiyacı gerek duyduğunu da unutmamak gerekir.
illa calışırken bozulmuyor abi makinalar .. zaten ithal markalar genellikle arıza yapmıyor . ama kaza var bela var kullanıcı hatası var ..

<<B.Özyurt>> link=topic=65801.msg746174#msg746174 date=1369087342' Alıntı:
Tekirdağ John Deere bayisi Gaspardonun da ürünlerini sattığı için parça sıkıntısı olmuyor buralarda.Peki bütün JD bayileri Gaspardo satıyor mu acaba yoksa sadece burası mı böyle?
Konya ŞAKİROĞLU ' da JD+Gaspardo Maschio Ürünlerinin Bayiliğini Yapıyor...

26_osman_26 link=topic=65801.msg746185#msg746185 date=1369115323' Alıntı:
yerli malı dururken neden ithal arkadaşlar.
neden ithal çünkü bir kere alıyoruz .ithaller çok kaliteli.mesela bende 2005 model gaspardo havalı makine var sıfır gibi.aynı zamanda alınan yerli makinalar çoktan dağıldı ve değiştirildi.yani ne demişler ucuz mal alacak kadar zengin değiliz