FENDT hakkında ne demişler..

Bir internet sitesinde bu yazıyı buldum... Yorum sizin.
1963 yılında Ankarada tarım alet ve makineleri alım-satım ile başlamıştır. 1992 yılında şirketleşerek Kutlucan Biçerdöver ve Traktör San. Tic. Ltd. Şti. unvanı ile ticaret hayatına devam etmiştir. kutlucan Almanya’nın önde gelen kuruluşlarından dünyanın bir numaralı Traktör üreticisi olan Fendt ile 2006 yılında distribütörlük anlaşması yapmıştır.
türk çiftçilerinin son yıllarda rağbet gösterdiği bu marka pahalıdır. ancak torunlarınızın bile kullanacabileceği derecede dayanıklıdır.

Ynt: FENDT hakkında ne demişler..

kangalli_84 link=topic=7452.msg78258#msg78258 date=1222251284' Alıntı:
Bir internet sitesinde bu yazıyı buldum... Yorum sizin.
1963 yılında Ankarada tarım alet ve makineleri alım-satım ile başlamıştır. 1992 yılında şirketleşerek Kutlucan Biçerdöver ve Traktör San. Tic. Ltd. Şti. unvanı ile ticaret hayatına devam etmiştir. kutlucan Almanya’nın önde gelen kuruluşlarından dünyanın bir numaralı Traktör üreticisi olan Fendt ile 2006 yılında distribütörlük anlaşması yapmıştır.
türk çiftçilerinin son yıllarda rağbet gösterdiği bu marka pahalıdır. ancak torunlarınızın bile kullanacabileceği derecede dayanıklıdır.
teşekür ederim arkadaşım aynen katılıyorum

Rektifiye yapılan 103 ve 106 serilerinde hala sıklıkla müşteriler motor yataklarını standart talep ederler. 35 yaşında bir motorun bırakın krank değiştirmeyi yataklarının aynı ölçüde kalması inanılmaz bir şey. Hidrolik filtresinin yerini bile bilmeyen çiftçi arkadaşımızı gördüm. Üzülerek söylüyorum ki parça problemlerinin çoğu kullanıcı kaynaklıdır. Fendt traktörleri sahipleri korurlar. Dolayısıyla gerek eski serilerin gerek yeni gelen Fendtlerin çok iyi traktör oldukları aşikardır. Yakıt tasaruffu gibi konulardan bahsetmeye bile gerek olmadığı kanaatindeyim.

106 s rahmetlı dedem almıs . ben hala uzerındeyım ufak tefek arızalar harıc canavar gıbı 1000 donum arazıyı banamısın demez işler. uzerınden babam . ben . suan askerdekı kardesım hıc ınmeyız. tas gıbı (allah nazardan saklasın) dededen toruna ornegının kanıtı :)