Üzücü haber(vefat)

sitemiz üyelerinden HAKAN TOKSOY abimiz hakkın rahmetine kavuşmuş.
şuan cok üzgünüm arkadaşlar.
hakan abimizin kac gündür siteye girmemesi üzerine cep teline msj yazmıştım.kardeşinden cvp geldi ve inanın beynimden vurulmuşa döndüm.
şayet aramak isteyen olursa hakan abinin cep telini yazıyorum 05363718861.
yüz yüze tanışmak nasip olmasada ,benim gözümde değerli bir insandı.

Ynt: üzücü haber.

allah rahmet eylesin .. mekanı cennet olsun .. gerçekten karakteri düzgün bir insandı .. yöneticilerde sitenin acılışında geçen kandil dolayısıyla yazdıkları mesaj yerine hakan abimizle ilgili taziye mesajı yazarlarsa iyi olur kanatindeyim ..

Mehmet abi beni şoka uğrattın resmen.Bende Hakan TOKSOY arkadaşımızı bu sitedeki yazıları özellikle de bankalardaki kesinti yüzdelerine karşı yaptığı mücadele ile tanımış ve sevmiştim.Diyecek tek şey Allah rahmet eylesin kederli ailesine de Allah sabır versin diyorum.Yaşıda gençti yanılmıyorsam ölüm nedeni ne imiş herhangi bir bilgin var mı Mehmet abi?

alper4u link=topic=65830.msg746269#msg746269 date=1369145861' Alıntı:
Mehmet abi beni şoka uğrattın resmen.Bende Hakan TOKSOY kardeşimizi bu sitedeki yazıları özellikle de bankalardaki kesinti yüzdelerine karşı yaptığı mücadele ile tanışmış ve sevmiştim.Diyecek tek şey Allah rahmet eylesin kederli ailesine de Allah sabır versin diyorum.Yaşıda gençti yanılmıyorsam ölüm nedeni ne imiş herhangi bir bilgin var mı Mehmet abi?
facebookta gördüğüm kadarıyla beyin kanaması geçirmiş