Azrail temizlikciymiş...

14.11.2007
2,309
20

Guney Afrika’nin Cape Town sehrindeki bir hastanede gizemli ölumler oluyordu...Üstelik ölumlerin hepsi Cuma gunu,311 numarali yogun bakim odasinda gerceklesiyordu.Hemsireler ve doktorlar buna bir cozum bulamayinca devreye polis girdi.Arastirmalar sonuc vermedi,sir olulere uzun sure aciklama getirilemedi.Uzmanlar odanin havasini bakteriyolojik olarak kontrol ettiler sonuc sifirdi.Tabi bu arada 311 numarali odadaki hastalar sebepsiz ölmeye devam ediyordu.Sonunda oda surekli gozetim altina alindi ve neden ortaya cikti.Cuma sabahi saat 06:00 da odalari temizleyen gorevli,hastanin basinda bulunan solunum fisini cekerek yerine elektrik supurgesinin fisini takiyordu.isini bitirdikten sonra solunum cihazinin fisini tekrar takmayı ihmal etmiyordu... :D

: Azrail temizlikciymiş...

ÖZzGÜR link=topic=752.msg5022#msg5022 date=1200767393' Alıntı:
Guney Afrika’nin Cape Town sehrindeki bir hastanede gizemli ölumler oluyordu...Üstelik ölumlerin hepsi Cuma gunu,311 numarali yogun bakim odasinda gerceklesiyordu.Hemsireler ve doktorlar buna bir cozum bulamayinca devreye polis girdi.Arastirmalar sonuc vermedi,sir olulere uzun sure aciklama getirilemedi.Uzmanlar odanin havasini bakteriyolojik olarak kontrol ettiler sonuc sifirdi.Tabi bu arada 311 numarali odadaki hastalar sebepsiz ölmeye devam ediyordu.Sonunda oda surekli gozetim altina alindi ve neden ortaya cikti.Cuma sabahi saat 06:00 da odalari temizleyen gorevli,hastanin basinda bulunan solunum fisini cekerek yerine elektrik supurgesinin fisini takiyordu.isini bitirdikten sonra solunum cihazinin fisini tekrar takmayı ihmal etmiyordu... :D
muhaa*-*- muhaa*-*- zuha-*-s zuha-*-s

: : Azrail temizlikciymiş...

MELİH_BOLSU link=topic=752.msg5571#msg5571 date=1201077976' Alıntı:
bumu yaw bumu bumu espiri olmamış arkadaşlar olmamış siz bunlaramı gülüyonuz

lütfen emeğe saygı resmen hakaret ediyosun bu paylaşıma lütfen kız-*-* çok güzel hıkaye mükemmle paylaşım

: : Azrail temizlikciymiş...

MTI link=topic=752.msg5633#msg5633 date=1201090156' Alıntı:
Bence gülünebilecek bir olay ama senin bunları yazman Özgür ' ün paylaşımından daha komik olmuş, sana gülelim o zaman... zuha-*-s
gulunecek bir sey yok Melihe Katiliyorum Ve bide insanlarin ne dusundugu hic bizi ilginlendirmez birisi bir sey yazdimi size onu elistirmek dusmez (kufur haric)