ZETOR DİSTRİBÜTÖR DEĞİŞİYOR...

İlimde zetor bayisi olmadığı için bir model sormak için bir ilin bayisini aradım. Adam bayiliği bıraktıklarını söyledi. Sebebini sordum. Distribütörden kaynaklandığını bırakanın çok olduğunu söyledi. Hakkaten Türkiye genelinde 5 tane bayisi kalmış. Muhabbet sonucu distribütörün değişmesini beklediklerini söyledi.
Kesin mi değil mi bilemem ama öğrendiklerim bunlar. Bilgisi olan birisi varsa yorum bekliyorum.
İyi çalışmalar.

Ynt: ZETOR DİSTRİBÜTÖR DEĞİŞİYOR...

zetor hakettgı yerı bır turlu alamadı çünkü arkasındakı butun distribütörler ii degıldı.umarım ii bır fırma alırda zetor turkıye pıyasasında yerını bulur.Ben isterdimki Anadolu motor zetoru alsın landını ve solıs marka traktorlerı alana kadar.çünkü zetor her ıkısındende daha kalıtelı daga saglam ve daga guclu bır makına.umarım zetor için ii bir degısım olur

arapörenli link=topic=65882.msg746925#msg746925 date=1369317568' Alıntı:
zetor hakettgı yerı bır turlu alamadı çünkü arkasındakı butun distribütörler ii degıldı.umarım ii bır fırma alırda zetor turkıye pıyasasında yerını bulur.Ben isterdimki Anadolu motor zetoru alsın landını ve solıs marka traktorlerı alana kadar.çünkü zetor her ıkısındende daha kalıtelı daga saglam ve daga guclu bır makına.umarım zetor için ii bir degısım olur
dediğinize aynen katılıyorum zaten anadolu motorun yaygın bir ağı hali hazırda var alsa çok güzel olur
inşallah zetor hakettiği değeri bulur

Mevcut distirübütör traktör piyasasından çok anlayan birileri değil. Bildiğim kadarıyla sağlık sorunları da var ve bırakmak üzre. Şimdi gene AKDENİZ TRAKTÖR adıyla devam edecek ama el değiştirecek.

Büyük ihtimalle 1-2 haftaya yada en geç 1 aya netleşir. Çok büyük bir firma almayacak ama mevcut yapıdan daha iyisi olacağı kesin. 2013 yeni kasa Zetorları da yakında getiriler...

Zetor ' un bayi-servis, tanıtım eksikliği dışında bir eksiği, sorunu yok. Yeni kullanıcıyız ama çekiş gerçekten 10 numara, mükemmel, daha önce çok duymuştum-dinlemiştim ama şimdi bizzat şahidim. Böyle devam ederse verdiğimiz para son kuruşuna kadar helal olsun...

Alman DLG ' nin aynı sınıfta 80-90 bg gücünde Zetor, Deutz ve MF için verdiği maksimum çekiş sonuçları da bunu ispatlıyor;

Zetor 86 bg: 32 ton

Deutz 85 bg: 25 ton

MF 80 bg: 22 ton.

Alınmasa da MUTLAKA incelenmesi gereken bir makine!