hattat traktör kullanıcıları

arkadaslar öncelikle hepinize iyi akşamlar arkadaslar ben hattat a 65 comoact modeline gittim baktım acıkcası hosumada gitti .fakat forumda ve internette gözlemlerim sonucu büyük bir tereddüt içine girdim bu traktörden yakınında olan veya calısan veya kullanan varsa bana izlenimlerini bildirirse sevinirim sonucta ciftci zor sartlar altında kazanıyor lütfen olumlu veya olumsuz gercekci yorumları bekliyorum

Ynt: hattat traktör kullanıcıları

HEMA 60 link=topic=65945.msg747813#msg747813 date=1369596366' Alıntı:
arkadaslar öncelikle hepinize iyi akşamlar arkadaslar ben hattat a 65 comoact modeline gittim baktım acıkcası hosumada gitti .fakat forumda ve internette gözlemlerim sonucu büyük bir tereddüt içine girdim bu traktörden yakınında olan veya calısan veya kullanan varsa bana izlenimlerini bildirirse sevinirim sonucta ciftci zor sartlar altında kazanıyor lütfen olumlu veya olumsuz gercekci yorumları bekliyorum
Abi git mavi al başını derde sokma 1 hafta önce fabrikadaydım Git başka marka al :)

fatihbuyukyahsi link=topic=65945.msg748023#msg748023 date=1369667538' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,
Hattat ve Valtra traktörle ilgili her türlü soruyu bana sorabilirsiniz. Mutlaka sorularınıza cevep verilecektir.

Fatih BÜYÜKYAHŞİ
İletişim Müdürü

hatat traktorlerının bahce tıplerı hakkında bıraz bılgı verır mısınız ne motoru vardır şanzımanı ne marka vs vs dokumu hangı fırma dokuyor pompası ne marka hıdrolık pompası ne marka nasıldır ıyı mıdır vs vs bu bılgılerı ogrenebılır mıyız müdürüm. :S anlş-*s

fatihbuyukyahsi link=topic=65945.msg748023#msg748023 date=1369667538' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar,
Hattat ve Valtra traktörle ilgili her türlü soruyu bana sorabilirsiniz. Mutlaka sorularınıza cevep verilecektir.

Fatih BÜYÜKYAHŞİ
İletişim Müdürü
O zaman size biraz sitem edeyim.Hattat gibi bir traktörü halkla ilişkilerde niye bu kadar sahipsiz bıraktınız?Hattat traktör hakkındaki genel algı neden -bana göre- olumsuz?Sadece geçmişteki Universal veya Ford tecrübesinin etkisi ile bu algı açıklanabilir mi?En güzel traktörleri adınızla üretiyorsunuz.Dünyada özgün olarak ön dingil üretebilen birkaç markadan birisiniz.Demek ki mühendislik ar-ge ' nizde çok ileri.Ama piyasa payınız bence hakettiği yerde değil.Benim Hattat traktörüm yok,sadece sempatimden dolayı izlenimlerimi yazdım.Ayrıca bu Agco satışı doğru mu? Ben Hattat ' ları biliyorsam, değil fabrikayı bir tornavidayı vermezler.Burası yabancıya satılan çorap atölyesi veya Bursa organizedeki civata fabrikası değil dünya çapında bir kompleks.İnşallah dedikodudur.Doğrusunu sizden öğrenmek isteriz.

Mehmetknarca link=topic=65945.msg747815#msg747815 date=1369596528' Alıntı:
Abi git mavi al başını derde sokma 1 hafta önce fabrikadaydım Git başka marka al :)
Mehmet kardeşim,
Internet ortamında nereye , ne yazdığına dikkat et. Elbette eleştririler olacak , memnuniyetsizlikler yazılacak. Ama doğrudan bir malı almayın , a markasının malını almayın vs demek tehlikeli bir iştir. Hiç ummadığın bir anda bir dava ile yüzyüze kalabilirsin. Naçizane bir abi tavsiyesi. Kal sağlıcakla.

hattat a 65 aldım iki gündür elimde perkins motor valtra şanzıman 12 +12 şanzıman özellikle şanzıman hosuma gidiyo vites gecişleri cok rahat sorunsuz ileriki zamanlarda daha iyi anlayacam kuyruk milinde gücü baya iyi tek sıkıntı direksiyon kırımı onuda servis arttırım dedi bakacaz artık

HEMA 60 link=topic=65945.msg749051#msg749051 date=1369940446' Alıntı:
hattat a 65 aldım iki gündür elimde perkins motor valtra şanzıman 12 +12 şanzıman özellikle şanzıman hosuma gidiyo vites gecişleri cok rahat sorunsuz ileriki zamanlarda daha iyi anlayacam kuyruk milinde gücü baya iyi tek sıkıntı direksiyon kırımı onuda servis arttırım dedi bakacaz artık

hayırlı olsun paylasımlarını beklıyoruz. ok-*-s anlş-*s