Çiftçiye akaryakıtta kolaylık

20.05.2013

Shell, Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile gerçekleştirdiği iş birliği ile çiftçilere 5 aya kadar yüzde “0” faiz ile akaryakıt ve madeni yağ alma imkanı sunuyor.

Shell, gerçekleştirdiği iş birlikleriyle çiftçilere ödeme kolaylığı sağlamayı amaçlıyor. Shell’in Türk Ekonomi Bankası (TEB) ile gerçekleştirdiği iş birliğinin sonucu, TEB Harman Kart sahibi olan çiftçiler, anlaşmalı Shell istasyonlarından 5 aya kadar yüzde “0” faiz ile akaryakıt ve madeni yağ alabiecekler. Shell Türkiye ' den yapılan açıklamaya göre; bu kampanya diğer yeniliklerini tarım sektörüne duyarmak adına 2013 yılı içerisinde, tarım fuarlarına katılacağı ve bu yeniliklerini çiftçilere ilk ağızdan anlatacağı belirtildi.

Shell & Turcas Perakende Satışlar Pazarlama Müdürü Günden Yılmaz, Dünya Çiftçiler Günü’nü kutlayarak şunları söyledi: “Shell & Turcas olarak, özel hizmetlerimiz ve tasarruf özellikli ürünlerimizle her zaman çiftçilerimizin yanındayız. Ürünlerimiz ve teknolojimizle çiftçilerimizin faaliyetlerini, iş birliklerimizle ödemelerini kolaylaştırıyoruz. TEB ile gerçekleştirdiğimiz iş birliği, çiftçilere yakıt ve madeni yağ alımlarında çok cazip bir ödeme kolaylığı sağlıyor. Tasarruf sağlayan Shell FuelSave Diesel yakıtımız ve Shell Rimula R3 X dört mevsimlik ağır hizmet dizel motor yağımız ile kazançlı seçenekler sunuyoruz.”