new holland td65d mekik kolu sorunu

td65d mekik kolu sorunu var mekik kolu geri vitese geçerken sorun oluyor. bazen geriye geçiyor bazen geçmiyor. 2 seferin 1 inde geriye geçmiyor ileri vitese takıp ileriye az yüklenince yürüyünce öyle geçiyor. debriyaja tam basıyoruz yarım basma gibi bi,r durumda yok. yardımcı olurmusunuz sizce sebebi nedir?

Ynt: new holland td65d mekik kolu sorunu

kardeşim aynı traktörden bendede var bı kez gonderdım yaptılar servıste durmadan gecırmeyeceksın dedıler tarktoru durdurup oyle ılerı gerı yaparsan olmuyor bır daha ama yaptırman gerekıyor şimdi

Td65d geriye gecirirken levye ses yapiyor traktor tam.durdurduktan sonra sknti yok hareket halinde iken sknti var onceden.cok rahat geciyordu. Tamiri ortalama ne kadar tutar arkadaslar.

İki hafta once yaptirdim.geri vites senkromaji arizalanmis.disli degisti.hic durmadan geriye takmam dikkat ederim ki daha 1600 saat bile olmadi motor.550 lira parca(disli rulman vs.)500lira iscilik toplam 1050 lira.iscilik 700 aliyoruz dedi servis ama 500e yaptim dedi.bitmez bu newholland arzalari.

ali aksit link=topic=66068.msg1036600#msg1036600 date=1447943696' Alıntı:
İki hafta once yaptirdim.geri vites senkromaji arizalanmis.disli degisti.hic durmadan geriye takmam dikkat ederim ki daha 1600 saat bile olmadi motor.550 lira parca(disli rulman vs.)500lira iscilik toplam 1050 lira.iscilik 700 aliyoruz dedi servis ama 500e yaptim dedi.bitmez bu newholland arzalari.
Cok paraymis ya. Satmak lazim maviyi en guzeli kirmizi almak bitane. Durmadan problemler.