Sameci Coşturmuş -------Same70 vs Erkunt80 Çekişmesi Arada MASSEY'de kaynıyor

Ynt: Sameci Coşturmuş -------Same70 vs Erkunt80 Çekişmesi Arada MASSEY'de kaynıyor

tumosannn link=topic=66094.msg749652#msg749652 date=1370168449' Alıntı:

Arada 10 beygır fark var ama same argonun on lastıkler erkunt dakınden daha buyuk ve bıraz daha yuksek oldugu için asılıyor sanırım ama yer de onemlı samenın cektıgı yer bırazcık yokus asagı olsa bıle etkısı olur dusuncesındeyım video 0,17 dıkkat edersenız erkuntcu tam gaz verıyor ama olmuyor erkunt elınden gelenı yapmıs ama Same vermemiş bu arada olan masseye oldu ;D arada oda kaynadı ;D video

Ynt: Sameci Coşturmuş -------Same70 vs Erkunt80 Çekişmesi Arada MASSEY'de kaynıyor

1 samenin lastikleri daha geniş dolayısyla tutunma yüzeyi daha geniş
2 erkuntun çekmede zorlandığı için sıçramasından dolayı tutunma kaybı yaşıyor
3 en önemlisi erkuntun beygir gücü testine tabii tutulması gerek :)
4 same çiftlik beygiri erkunt binek beygiri :D :D

Mehmetknarca link=topic=66094.msg749662#msg749662 date=1370172539' Alıntı:
1 samenin lastikleri daha geniş dolayısyla tutunma yüzeyi daha geniş
2 erkuntun çekmede zorlandığı için sıçramasından dolayı tutunma kaybı yaşıyor
3 en önemlisi erkuntun beygir gücü testine tabii tutulması gerek :)
4 same çiftlik beygiri erkunt binek beygiri :D :D

Yok ıkısıde bahce tıpı kardesım ama Same nın on tekerler bıraz genıs vede vıdeoda su dıkkatımı cektı erkuntcu 4x4 kıtlemeye basmamasına ragmen erkunt 4 teker dondu :S kıtlemesi manuel ise basmamıs tam olarak bılmıyorum ama elektrıklı kılıd var mı eger yoksa tekerlerın 4 ude donuor bu guzel bır goruntu ama tam olarak bılmıyorum bunların kıtlemesı nh gibi elektronık mı manuel mı :S kullanan bılen varsa yorum yaparsa sevınırım .Samecı kıtlemeye bastı mı oda mechul erkunnt cu basmamıs samecı basmıssa same nın cekmesı normal dıye dusunuyorum :S :S ok-*-s

ismail_17 link=topic=66094.msg749666#msg749666 date=1370173302' Alıntı:
Erkuntun ön defran siyel tümosanın gibi corrara,kilitli gibi çalışır. :) Ne çektin be, sameciiiiiii, ne çektin. :D
aly-*-s (Alıntı yalan dünya dizisi , Hafize hala.) alk-*s

;D

Erkuntun on dıfrensıyel markası carraro mu ?. Tumosan ın on dıfrensıyeller artık carraro değil ama eskı serıler carroydu dıye bılıyorum bı ara hema urettı cok sıkayet alınca fabrıka on dt yı kendısı uretıyor dıye bılıyorum

cesur631 link=topic=66094.msg749747#msg749747 date=1370192895' Alıntı:
:D helal same sesini sevdiğim

Abı ben burda erkuntu tutuyorum neden bılmıyorum ama erkuntu sevmeye basladım :S cezbetmeye basladı benı ;D

arada 10 hp var varken erkund çok rahat çekmesi lazım masseyde çok erken pes etti birazda şöförler sameye göre acemi geldi sanki viteze atıp gaza basıyolar sadece bils-*-

zehriduman link=topic=66094.msg749884#msg749884 date=1370242147' Alıntı:
arada 10 hp var varken erkund çok rahat çekmesi lazım masseyde çok erken pes etti birazda şöförler sameye göre acemi geldi sanki viteze atıp gaza basıyolar sadece bils-*-

same bıraz yuksek dıerlerınden bence onun katkısı var :S aynen soforler patinaj kılıdını kullanmıyor gozukuyor ama samecı kullanıyormu kullanmıyor mu oda mechul :S bırde zemın de onemlı samenın cektıgı yon bıraz yokus asagıysa alıp goturebılır :S anlş-*s

tumosannn link=topic=66094.msg749892#msg749892 date=1370246090' Alıntı:
same bıraz yuksek dıerlerınden bence onun katkısı var :S aynen soforler patinaj kılıdını kullanmıyor gozukuyor ama samecı kullanıyormu kullanmıyor mu oda mechul :S bırde zemın de onemlı samenın cektıgı yon bıraz yokus asagıysa alıp goturebılır :S anlş-*s
aşşağıda olsa biraz 10 hp nedemek ama olmadı biraz yükseklik ve teker inçleride farklı ama erkunt olmadı erkuntun çekişme videolarında hep yeniliyo

tumosannn link=topic=66094.msg749914#msg749914 date=1370255570' Alıntı:
Tiger argondan daha ıyı deıl mı arasındakı farklar nedır.. :S
Tiger Argon un bir düşük modelidir, motor aynı şanzıman farklı. Argon 30+15 Tiger 12+3 şanzımana sağip ama
yeni üretilen Argon larda buçuk yok 15+15 vites var .

tumosannn link=topic=66094.msg749748#msg749748 date=1370192967' Alıntı:
Abı ben burda erkuntu tutuyorum neden bılmıyorum ama erkuntu sevmeye basladım :S cezbetmeye basladı benı ;D

şişmidiye kadar bizmle savaştın tam erkunttan vaz geçeceğiz derken birde sen fanatik erkuntçu olursan işte o zaman be trakklubu gerçekten bırakırım :( :( :( :( :(

şerefli1 link=topic=66094.msg750047#msg750047 date=1370288376' Alıntı:
şişmidiye kadar bizmle savaştın tam erkunttan vaz geçeceğiz derken birde sen fanatik erkuntçu olursan işte o zaman be trakklubu gerçekten bırakırım :( :( :( :( :(

Abı nıye bu kadar abartıyorsun kı sonucta ıkısıde yerlı malı hayırdır sen erkunttan sıkayet ler duymaya baslayınca deiştirmeye karar mı verdın yoksa :S anlş-*s