john deere 5050e haspaylı balya makinesinde

Ynt: john deere 5050e haspaylı balya makinesinde

ben 50 beygir traktör sınıfında lider diyorum ,başka hiç bir marka eline su dökemez diyorum başkada bişey demiyorum...maşallah....insan keşke her aldığı maldan bunun kadar memnun kalsa... alk-*s alk-*s alk-*s

inşallah 2-3 yıl sonra bizde çiftçiliğe başlayacağız..O zaman yeni traktor alacağız john deere 5050 orjinal kabinlisinden almayı planlıyoruz..

Gerçekten çok güzel traktör her noktasından kalite fışkırıyo bide şanzuman opsiyonları olsa levyeli buçukşu vs çok harika olur... mesela 4 ileri olsa ben kesin alırım bunlardan....tanıtım videosunda levyeli opsiyonu ve 38 km hız yapacağı söyleniyo eğer bu 5050 serisinde bu şanzumanı kullansınlar küçük traktör piyasasını alt üst eder...

gocabolulu link=topic=66207.msg795960#msg795960 date=1384714224' Alıntı:
Gerçekten çok güzel traktör her noktasından kalite fışkırıyo bide şanzuman opsiyonları olsa levyeli buçukşu vs çok harika olur... mesela 4 ileri olsa ben kesin alırım bunlardan....tanıtım videosunda levyeli opsiyonu ve 38 km hız yapacağı söyleniyo eğer bu 5050 serisinde bu şanzumanı kullansınlar küçük traktör piyasasını alt üst eder...

bende sizin gibi düşünüyorum.4 ileri şanzuman kullansalar toplamda 12 ileri olsa ve hızda 38 e çıksa 50 ile 60 beygir arası kasıp kavurur.diyer markaların satışını resmen durdurur.belkide ondan bu opsyonları koymuyorlardır piyasayı alt üst etmemek için :)