Arkadaşlr yeni traktör alıcam İnşaallah bılgılerınızı esırgemeyın

Ynt: Arkadaşlr yeni traktör alıcam İnşaallah bılgılerınızı esırgemeyın

5503 var bende tek gecerim al kahrını bana et tas çalsan kırılmaz yakmaz manyak çeker 4000 saat oldu bendeki sadece balata degişti çekişte bir gram azalma yok 4 lü 13 aynayı dans ettirir istediinden fazlasını verir fiyatlarıda cok cazip

pekmezkafa link=topic=66217.msg751736#msg751736 date=1370890919' Alıntı:
5503 var bende tek gecerim al kahrını bana et tas çalsan kırılmaz yakmaz manyak çeker 4000 saat oldu bendeki sadece balata degişti çekişte bir gram azalma yok 4 lü 13 aynayı dans ettirir istediinden fazlasını verir fiyatlarıda cok cazip

Dekar da ne kadar yakıyor ustam bırde benım oyle fazla tarla yok ekılecek alan 70 -80 dekar saglamlık acısından hangısı daha ıı acaba

hemserim iyi tavda 1 litre anca yakar sertte bir bucuk anca yakar ben pancar sokum makinasına takıyom sezon daha görmedim benden az yakan 5503 olur 5403 yada 5303 2008 ve üstü al cok uygun kredi veriyo ziraat bankası

Tümosan 5255 al yakıt az cekış fazla saydıgın traktorlerı dans ettırir kuyruk mılıde guclu traktorun fıyatıda az.

yeni traktörü olup eskiye özlem duyan biri olarak fiat düşünüyorsan 3piston 60-66 yada 4 piston 70-66 çift çeker senin için altın olur kullanır kullanır aldığın rakama satarsın

SEN JOHN DEERE DEN ŞAŞMA AL 5050E GÖR GÜCÜNÜ HER İŞİNİ GÖRÜR HASPAYLI BALYA MAkinesinden tut slaj makinesini çeviriyor turbo 1.5 lyt yakıyoe bende 5065e vardı sattım 5050e aldım.çok denedik gördük 2004 de 5403 vardı .8 sene kullandık.ağı bir biçimde..yakıt çekiş fren hepsi mikemmlel en dik bağlarımda bile kesilmeden sonuçlar alıyorum..