yem karma makınası

Ynt: yem karma makınası

6 m3 yem karma cıft taraflı dökuyo kntarlı 26 lıra
yıllık 300 kasa mısır slajı 50 kasa arpa slajı 6 7 kamyon saman 20 dölüm salgam 20 dölüm trınova yedırıyz

FABRIKA YEMI HARİC :)

Hayırlı olsun güle güle kullanın daha öncesinde yem karma römorku yokmuydu öyleyse şayet süt veriminde artış sağladımı hayvanların genel görünümünde bir iyileşme oldumu acaba bilgi verirseniz seviniriz.

Bende baslangic icin 1,5 m3 elektrikli yem karma makinesi almayi dusunuyorum. Ikinci el veya uygun fiyata nerden bulurum? Bir kac sirketten fiyat aldim fiyatlar epey tuzlu. Suan 15 duvem var onlar icin kesinlikle yem karma makina almam gerekiyor.

hacimmet link=topic=66246.msg753372#msg753372 date=1371534773' Alıntı:
Hayırlı olsun güle güle kullanın daha öncesinde yem karma römorku yokmuydu öyleyse şayet süt veriminde artış sağladımı hayvanların genel görünümünde bir iyileşme oldumu acaba bilgi verirseniz seviniriz.
ilk yem karmamız simdiye kadar yoktu
hayvanlarda bi degısıklık yok sımdılık sadece işcilikten tasarrufu var 2 3 kısının yapacagı ışı 1 kısı yapabılıyo

Denizlihorozu link=topic=66246.msg753396#msg753396 date=1371550469' Alıntı:
Bende baslangic icin 1,5 m3 elektrikli yem karma makinesi almayi dusunuyorum. Ikinci el veya uygun fiyata nerden bulurum? Bir kac sirketten fiyat aldim fiyatlar epey tuzlu. Suan 15 duvem var onlar icin kesinlikle yem karma makina almam gerekiyor.
15 düveye makına alınmaz abı parana yazık ya

mustafa 2004 link=topic=66246.msg753494#msg753494 date=1371585944' Alıntı:
15 düveye makına alınmaz abı parana yazık ya

Bu sene sonuna kadar 25 adet kadar olacak. Onun disinda epey farkli yemlerimiz var elimizde onlari guzel karistirip ve rasyon yapmak icin genede bir makina lazim, yoksa yem hazirlamak cok zaman aliyor. Baska fikri olan arkadas varsa onerilerinize herzaman acigim.

Simdiden tesekkurler..