romörkun okuna yay taktım

Ynt: romörkun okuna yay taktım

KamilAydın link=topic=66265.msg752475#msg752475 date=1371143411' Alıntı:
güzel olmuş elinize sağlık
bizim buralarda yaygın böyle yay takma tek sorun rampa yerlerde çıkarınca kendi kendine gidiyo tekere taş koymak gerekiyo
saol tşk
o açıdan hiç düşünmemiştim artık takozu yanımızda taşıçaz :)

güzel iyi olmuş ama allah korusun olurda yolda giderken çıkarsa durmaz gider. benim başıma bir kere geldi tarla yolunda giderken kurtuldu çivi düştü arış yere saplandı yaklaşık yarım metre araba durdu. yaylı olsa devrilmeden duramazdı. bu yöndende düşünmek lazım.

ibrahim5959 link=topic=66265.msg752480#msg752480 date=1371144616' Alıntı:
güzel iyi olmuş ama allah korusun olurda yolda giderken çıkarsa durmaz gider. benim başıma bir kere geldi tarla yolunda giderken kurtuldu çivi düştü arış yere saplandı yaklaşık yarım metre araba durdu. yaylı olsa devrilmeden duramazdı. bu yöndende düşünmek lazım.
inşallah çıkmaz üzl-*ss

paylasım ıcın tesekkurler yasınız 16 yazıyor ama yaptıgınız ıs gerçektende guzel ok-*-s
sızın oralar duz ise cekının altına pim takmayı unutma bır sey olmaz fakat bızım buralarda o romorku kullanırsan o yayı kopartır motor yukarı cıkarken romork asagı basınc yapıcak ya kopartır yada cıkartır veya yay guclu gelırse oku yamultur zaten bızım buralrda 4 tekerleklı romork asla kullanılmaz.ama duz yerde fazla sorun olacagını sanmıyorum..
( romorkta devamı takoz bulundurmalısın cıkartınca on ve arka astıge koymak ıcın)

TnisayG link=topic=66265.msg752486#msg752486 date=1371145679' Alıntı:
çekinin altında yaylı pim takmayı ihmal etmeyin artık :) eline sağlık
tşk
zaten pimi hiç ihmal etmem artık hiç mi hiç ihmal etmem :)
tumosannn link=topic=66265.msg752502#msg752502 date=1371147187' Alıntı:
paylasım ıcın tesekkurler yasınız 16 yazıyor ama yaptıgınız ıs gerçektende guzel ok-*-s
sızın oralar duz ise cekının altına pim takmayı unutma bır sey olmaz fakat bızım buralarda o romorku kullanırsan o yayı kopartır motor yukarı cıkarken romork asagı basınc yapıcak ya kopartır yada cıkartır veya yay guclu gelırse oku yamultur zaten bızım buralrda 4 tekerleklı romork asla kullanılmaz.ama duz yerde fazla sorun olacagını sanmıyorum..
( romorkta devamı takoz bulundurmalısın cıkartınca on ve arka astıge koymak ıcın)
evet 16 yaşındayım
arazimiz düz konya ovasında bulunmaktayız
pek sorun olmaz sanırım takoz olarak taş çok :)