3.085 nasil bi traktör çekşi yakiti nasil bilgi verirseniz çok sevinirm arkadaşlar

arkadaşlar sitede yeniyim ve burasi çok hoşuma gitti gerek bilgiler gerekse sohbet ve tartişmalar.bende şimdi burdaki arkaşlarin tecrübelerinden faydalanmak istiyorum biz traktörü değiştirmeyi düşünüyoruz ama yeni değilde şöyle 2. el temiz bişey bakiyoruz ben mf 3.085 phantom lari çok beğeniyorum ondan almak istiyorum ama nasil bi traktör olduğunu bilmiyorum genel olarak bana bilgi verirseniz çok memnun olucam sizlerden cvp bekliyorum saygilar

Ynt: 3.085 nasil bi traktör çekşi yakiti nasil bilgi verirseniz çok sevinirm arkadaşlar

süper traktörler alman deutz motora sahıpler gold serilerınden daha ustun daha kuvvetli her seye gide balye makınası tak saman makınası tak 6 lı pulluğa kadar yolu war abı adamlar motor yapmışlar ;) gecenlerde td 90 mf 3.085 tarlada yarıştılar 3.085 her turlu ustun geLio . ha yakın konusuna gelıncede zaten o motoru alan adama onun yaktıqı az qelır yani at sahıbıne gore kişner :D

Ynt: 3.085 nasil bi traktör çekşi yakiti nasil bilgi verirseniz çok sevinirm arkadaşlar

tek çekerleri pek tutulmaz çift çekerleri kapış kapış gidiyo çok kuvvetli pek problem yaşatmaz sadece 2. fites dişlisini kırıyomuş boşta baya yakıyo ve bizzat gördüm mf 398 den daha çok çekiyo..