Çöğenler Süt 20 Fresh Süt yemi kullanan bilgisi olan varmı?

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

Arkadaşlar bu ay yem değişikliği yapmayı düşünüyorum araştırma yapıyorum acaba çöğenler süt20 fresh yemini kullanan varmı,genel olarak nasıl gözlemliyorlar bu yemi artı çöğenler besi geliştirme yemini kullanan varmı? Konu hakkında bilgisi olanlardan yorumlarını bekliyorum.

Ynt: Çöğenler Süt 20 Fresh Süt yemi kullanan bilgisi olan varmı?

Merhaba,
Çöğenler markasını hiç duymadım. bu işin içindeyim, hayvancılıkta yapıyorum. yemle alakalı çok konferansa eğitime gittim. Çöğenler iyi olabilir hiç bilgim yok fakat sana şunu söyleyeyim marka konuşacaksak en iyisi CP ' dir, sonra MATLI ' nın SİNERJİ süt yemi süperdir, ABALIOĞLU böyle gider. birde İzmir tarafında ÇAMLI yem var, heryerde bulamazsın ama oda çok iyidir. Hayırlı işler.

İSMAİLÇAVDAR link=topic=66386.msg753541#msg753541 date=1371620630' Alıntı:
Merhaba,
Çöğenler markasını hiç duymadım. bu işin içindeyim, hayvancılıkta yapıyorum. yemle alakalı çok konferansa eğitime gittim. Çöğenler iyi olabilir hiç bilgim yok fakat sana şunu söyleyeyim marka konuşacaksak en iyisi CP ' dir, sonra MATLI ' nın SİNERJİ süt yemi süperdir, ABALIOĞLU böyle gider. birde İzmir tarafında ÇAMLI yem var, heryerde bulamazsın ama oda çok iyidir. Hayırlı işler.
Yorumlar için sağolun yem konusunda raştırıyorum bu ay değişiklik yapmayı düşünüyorum CP nin sıtandart 21 pr yemini kullandım matlının 21 sinerjisinide kullandım daha önce matlının sinerjisi güzel CP nin uluslar arası yemleri varmış görüştüğüm birkaç bayi var CP 5730 PREMİUM 19 süt yemi hakkında bilginiz varmı o yemide araştırıyorum.

ismail_17 link=topic=66386.msg753546#msg753546 date=1371623403' Alıntı:
Hımm ayyemede kaliteli diyorlar.

Arkadaşlar CP de karar kıldım CP firmasının uluslararası 5730 19hp Premium süt yemini ve diğer yem çeşitlerini bu ay yıktırdım bakalım nasıl sonuçlar alacağım.