zetorun tek çekeri tümocana yetiyo

Ynt: zetorun tek çekeri tümocana yetiyo

ya bırakın bu işlerı tek ceker yetıormus noo*-*- sop-*-sa zetor tmm ıyıdır fakat bole bos laflara gelmeyın noo*-*- 4x4 le karsılatırılmaz bıle tumoyla aynı anda baslamıyorlar ki ok-*-s

tumosannn link=topic=66409.msg753653#msg753653 date=1371660498' Alıntı:
tumosanın pulluk tekerı ters zetorun kı ındırmıs pullugun tekerı tumosanın kı fazla batıo zetorun kı batmıor ;) uyy-*s anlş-*s
tumosancılar yıne basladı manalara.pulluk tekerı tersmıs herkes kor sen goz acıksın olemı.bırı tek ceker 72 hp bırı 95 hp ciftceker daha neyı ıspatlamaya calısıyosun.vıdeoda hıc bır kısı cıkıpta tumosan gectı yada hıle var fln demedı sen olayı yasamadıgın halde hemen hıle sezınledın ya bravo sana.tebrıkler.fanatıklıgın danıskası.hurdacıya hurdacıya

Fanatiklik yapmadan kırıp dökmeden kitabın ortasından;

Bu olay gerçek ve Akşehirin bir köyünde yaşanmıştır. Hemen bir telefonla köyü, çiftçileri bulmak mümkün... Yazın Akşehirde bizzat dinledim.

Tümocancı ile Zetorcu tarla komşusu... tümocancı ilk denemeye inanamıyor pulluklardan şüpheleniyor, pullukları değiştiriyorlar gene sonuç aynı.

Ama mesele tümocan değil başka motor olsa gene zetor videodakilerin tabiriyle bastı olacaktı...

Buralarda 65 lik zetorla 95 lik tümocanın başabaş kaldığı, çekişemediği bir video daha olacak, arayan bulur...

Gene tekrarlıyorum Tümosan kötü motor değil Zetor çok iyi, sıradışı bi motor... yani başka motor olsaydı gene Zetor alır sonuç değişmez...

Zetoru, teknik verilerini, üretim aşamasını, sadece kendine has özelliklerini incelerseniz bu sonuca şaşırmazsınız...

Alman DLG (dünyanın en saygın traktör test merkezi-dediği kanundur) 90 bg kategorisinde Zetor-MF-Deutz karşılaştırma sonuçlarına göre, Maksimum çekme verileri;

MF-22 ton

Deutz-25 ton

Zetor-32 ton

Zetor yazın onlarca video var kendinden 10-30 bg büyük dünya markalarıyla (MF, NH, JD...) ya çekişemiyor ya çekiyor... sorun Tümocanda değil tekrarlıyorum...

EN İYİ MOTOR KAPININ ÖNÜNDEKİDİR :)

abi sen yanlıs anladın katılyorum derken zetorun tek çekeri tümosanın 4 cekerine bin bastı wideoyu izledim 95 hp tümo tarlaya girdi az gitti basladi oymaya patinaja olmadi hidroligi kaldırdi yani bu olyoki 72 hp zetor 95 hp tümoya göz açtrmıyo zetoru sattm die karalama yapmadm ben gercek neyse wideo da onu söyledm 95 hp tümosan 72 hp zetor kadar gitmiyo tarlada

yerlı malı bu kadar kotulenmemeli noo*-*-

4,31 de zetorcu hıdrolıkle oynamıo sankı hem tumosn bılerek durdu pulluk ayarı yapmak ıcın onlarda gıtmıo dıo ordakılerın zetorcu yanı traktoru tanıtmak ıcın yaptıgı bı oyun