kasırga degil domuz geçmiş

Ynt: kasırga degil domuz geçmiş

Geçmiş olsun. Durum bizim bölgemizdede bu şekilde 1-2 hafta sonra tarladan çıkmazlar. Zaten şuan bahçelerimizde 2-3 halinde sözüm ona ayı görülmekte. Domuz derseniz evlerimizin yakınındaki patatesleri bile hiç umursamadan söküyor. Tüplü tüfek kurduk alıştılar, ışık çektik alıştılar, radyo kurduk tarlaya alıştılar, şimdi elektrikli tel kaldı denemediğimiz.

Allahtan gelen hertürlü belaya afete eyvallah ' ta böyle illetide Allah bertaraf ede... geçmiş olsun hakketen insanın içi acıyor bakarken bile :( bukadar büyük zararı tek domuz yapamaz bunu sürü yapmış ve inş.bertaraf olmuştur tekrar o güzergahı kullanmaz lanet hayvanlar...

tumosannn link=topic=66422.msg754422#msg754422 date=1371924677' Alıntı:
bunlara artık odunu vermek lazım abi sop-*-sa

Abi sana yemin ediyorum 25-30 metreden 2 oto pompalı bir çifte şavrotin ve tek kurşun karışık olmak üzere atış yaptık 6-7 yaşlı bir erkek azılıya. Kılı bile kıpırdamadı kaçarken. Geçen sene vurduğumuzda derisine yakından bakma fırsatım oldu. Bildiğin çelik yelek sanki. Ancak yazın başında vurmak daha kolay zayıf olduklarından derileri ince oluyor. Yaz ortası ve sonrasında kurşundan başkası bi işe yaramıyor tabi kalba ve beyine gelmediği sürece.

ÇeLişki_37 link=topic=66422.msg754535#msg754535 date=1371971402' Alıntı:
Abi sana yemin ediyorum 25-30 metreden 2 oto pompalı bir çifte şavrotin ve tek kurşun karışık olmak üzere atış yaptık 6-7 yaşlı bir erkek azılıya. Kılı bile kıpırdamadı kaçarken. Geçen sene vurduğumuzda derisine yakından bakma fırsatım oldu. Bildiğin çelik yelek sanki. Ancak yazın başında vurmak daha kolay zayıf olduklarından derileri ince oluyor. Yaz ortası ve sonrasında kurşundan başkası bi işe yaramıyor tabi kalba ve beyine gelmediği sürece.
;D ;D