KÖYÜMDE BİÇERDÖVER KAZASI :(

DAHA 2 AY ÖNCE TRAKTÖR KAZASINI PAYLAŞMIŞTIM BU İKİ CAN KAYBIDA TECRUBESIZLIK VE DIKKATSIZLIKTEN MEYDANA GELDI :(

Oğlunun Kullandığı Biçerdöverin Ezdiği Kişi Öldü

Simav ilçesinde, oğlunun kullandığı biçerdöverin altında kalan kişi, hayatını kaybetti.

22 Haziran 2013 18:20
Simav ilçesinde, oğlunun kullandığı biçerdöverin altında kalan kişi, hayatını kaybetti.

Alınan bilgiye göre, Şerif Gökçe (54), ilçeye bağlı Çaysimav beldesi Ahlatkırı Kocasınır mevkisinde, oğlu Mustafa Gökçe ' nin (17) kullandığı biçerdövere hareket halindeyken binmek istediği sırada ayağının kayması sonucu aracın önüne düştü. Biçerdöverin lastiğinin altında ezilen baba Gökçe, olay yerinde hayatını kaybetti.

Gökçe ' nin cesedi, otopsi için Doç. Dr. İsmail Karakuyu Simav Devlet Hastanesine kaldırıldı.

Ynt: KÖYÜMDE BİÇERDÖVER KAZASI :(

Allah Rahmet Etsin Niyeyse Yazın hasatta bizim biçerdöverin şoförleride tam bineceğimiz zaman durmak yerine devam ediyorlar Tabii bende inip binerken korkarak ve dikkatlice biniyorum

Çok Tehlikeli Bir durum

zehriduman link=topic=66465.msg754447#msg754447 date=1371927654' Alıntı:
allah yakınlarına sabır dilesin lütfen küçük yaşda çocuklara bju tarz tarım aletleri vermeyelim
bunun çocukla ne alakası var çocuğun yapabilceği bişe yokki!

allah rahmet eylesin gerçekten hepimizin yaptığı bir hata aslında yapmamamız gerek çok acı bi durum allah ailesine sabır versin

motorcu61 link=topic=66465.msg754463#msg754463 date=1371930341' Alıntı:
bunun çocukla ne alakası var çocuğun yapabilceği bişe yokki!

allah rahmet eylesin gerçekten hepimizin yaptığı bir hata aslında yapmamamız gerek çok acı bi durum allah ailesine sabır versin

17 yaşındaki birine biçer gibi tarım makineleri vermeyin diyor.

Türk insanı emniyeti her zaman en son plaanda tutar.Bana bir şey olmaz mantığı olduğu sürece başımıza bir sürü olay gelir.Ben Turkcellde çalışırken BlackBerry firmasından biriyle tanıştım.Adam ingiliz hem Türkiyeyi hem İngiltereyi çok iyi biliyor.Adamın kurduğu şu cümle tuhafıma gitmişti.
İnsanlar ingilterede tesadüfen ölür fakat siz Türkiyede tesadüfen yaşıyorsunuz demişti.

Ölene Allahtan rahmet yakınlarına ecir sabır diliyorum.Yaptığımız iş çok riskli,bunu göze alarak işimizi yapalım.