Şeytan Son Çiftini Sürüyor

Selamun aleykum arkadaslar çok çok uzun bir aradan sonra foruma tekrar geri döndüm bu uzun arada 240 kaza yaptı dış cephesi komple yeniden toplandı neredeyse içinde bir oynama olmadı bu sene biraz daha az ektik tarlaların çoğu nadasta ve hasat öncesi son nadasın videosunuda sizlerle paylasmak istedim ben suanda bolu dısında oldugum icin videoyu bana internet üzerinden KARDESİM yolladı güzel bi sürüm olmus benimde anladıgım kadarıyla ben orada yoktum cunku zaten 1-2 dönümlük bir tarlaydı köyün üstünde ufacık biyer orayada karpuz kavun ekmek amacıyla sürmüsler baskada tarla kalmadı zaten hepsinin isi bitti bende kısmetse bu hafta köydeyim 2 hafta boyunca orda olacagım hasat bitene kadar birde balya işleri falan işte işler yoğunlaşmaya başladı elimde 2 video var aynı tarlaya ait onları sizinle paylaşmaya çalışacağım :D ee ne demişler ufak traktöre ufak şöfor :D :D Moderatörlüğümde alınmış canınız sağolsun bundan sonra daha sık sitedeyim arkadaslar haydi eyvallah kom*-*
[move][size=24pt]SHOW TIME[/size][/move]
http://youtu.be/5NRaNtJQu8k
Video bi düz bi ters gözüküyor bi tak anlamadım bu youtubedan

Ynt: Şeytan Son Çiftini Sürüyor

Ağam Aramıza Tekrar Hoşgeldin, Özlettin Kendini :)

Şeytanında Kaporta Filan Parlıyor Maşallah, Kaza İçin de Geçmiş OLsun, Önemli Olan Can Sağlığı...

Paylaşım İçin de Teşekkürler Dİyelim ;)

omerfarukkoc link=topic=66615.msg755818#msg755818 date=1372690126' Alıntı:
Ağam Aramıza Tekrar Hoşgeldin, Özlettin Kendini :)

Şeytanında Kaporta Filan Parlıyor Maşallah, Kaza İçin de Geçmiş OLsun, Önemli Olan Can Sağlığı...

Paylaşım İçin de Teşekkürler Dİyelim ;)
Özledim ulan sizleri :D kaporta falan pırıl pırıl çarşamba günü köydeyim kısmetse 2 hafta sonra dolu dolu dönücem kardeşim hd fotoğraflar vs. bu video tel kamerasıyla cekilmis güzel degil kalitesi :D ben teşekkür ederim dostum

ByFreST0N link=topic=66615.msg755819#msg755819 date=1372690225' Alıntı:
Özledim ulan sizleri :D kaporta falan pırıl pırıl çarşamba günü köydeyim kısmetse 2 hafta sonra dolu dolu dönücem kardeşim hd fotoğraflar vs. bu video tel kamerasıyla cekilmis güzel degil kalitesi :D ben teşekkür ederim dostum
:D Diyene bak sen neyle çekecen sende S4 le çekecen :D Hoşgeldin tekrardan çekişte bi düşüş yok demi ufaklığın :S :)

rocky link=topic=66615.msg755884#msg755884 date=1372709133' Alıntı:
:D Diyene bak sen neyle çekecen sende S4 le çekecen :D Hoşgeldin tekrardan çekişte bi düşüş yok demi ufaklığın :S :)
Yok olum ne düşmesi canavar gibi canavar :D 2. videoda bayılıp bayılmadığınıda test etmiş kardeşim seri 1de bastımı direk çıkıyor 2500 devire ama yüklemeye üşendim onuda yarın yüklerim :D Asıl işi 20 temmuz gibi başlayacak onun

KamilAydın link=topic=66615.msg755886#msg755886 date=1372709297' Alıntı:
kolay gelsin abi paylaşımlrını eksik etme
Kardo çarşamba köye gidiyorum 25 temmuz gibi tüm foto videoları paylaşıcam
ydincbayram link=topic=66615.msg755887#msg755887 date=1372709357' Alıntı:
Maşallah güzel. Kaç modeldi 240. Eski modellerdeki malzeme kalitesi efsanelerde yok.
Abicim 1988 model bizim şeytan :D efsaneler tırnağı olamaz bu makinenin kendi sikletindeki tümo nh falan onlara toz yutturur

ByFreST0N link=topic=66615.msg755888#msg755888 date=1372709390' Alıntı:
Yok olum ne düşmesi canavar gibi canavar :D 2. videoda bayılıp bayılmadığınıda test etmiş kardeşim seri 1de bastımı direk çıkıyor 2500 devire ama yüklemeye üşendim onuda yarın yüklerim :D Asıl işi 20 temmuz gibi başlayacak onun
:D Yakmayamı uğraşıyon kurtulmayamı bilmem çok çektiriyon ufaklığa :)

rocky link=topic=66615.msg755908#msg755908 date=1372710516' Alıntı:
:D izleriz bakalım hele bi atta :D
şu direksiyonu bi değiştirecektim adama ortasında mf logosu olanlardan taktıracaktım ben gitmişler yine klasik takmışlar ona kıl oldum