Harman '13 Part 1

Merhaba arkadaşlar.Bu sene 1 temmuzda dil öğrenimi için 6 haftalığına İngiltere ' ye geldiğim için buğday sezonu benim için bitti :( Hazır boşken sizle çekebildiğim fotoğrafları paylaşmak istiyorum.Fotoğraflardaki Ares ' i kullanan güneş gözlüklü arkadaş üniversiteden bir arkadaş.Kendisi benim facebooktaki fotoğraflarımı gördükten sonra baya merak sarmış bizim işlere.Bikaç gün gelip senle takılayım mı dedi.Ben de tamam gel dedim.2 gün boyunca benleydi.Adam alışık değil.Sabah 6.30da kalkıyoruz.Zar zor uyanıyor.Traktörde uyukluyor.Mahvoldu çocuk :)

Ynt: Harman '13 Part 1

<<B.Özyurt>> link=topic=66647.msg756209#msg756209 date=1372869498' Alıntı:
Geri kalan fotoğrafları fotoğraf makinesiyle çektim.Boyutları baya büyük.Nasıl yükleyebilirim bilen var mı beyler?
Kolay gelsin, bereketli olsun Berk. Paylaşım için teşekkürler. Fotoğrafları başka siteler üzerinden yüklerken boyutlandırabilirsin, yoksa yüklemek sorun, izlemek başka bir dert.:)

Ynt: Harman '13 Part 1

Süper paylaşım Berk. Bereketli olsun. Fotoğraflara diyecek yok. Çok orijinal çıkmışlar. Medion ve Ares ' te canavar gibiler. Ares ' e ön lastikte yapmışsın. Hayırlı olsun. Yeni gibi durmuş. Arkalarıda değiştirince süper olur. Dil okulunda da kolay gelsin. Bende isterdim gitmek. Ama malesef işten güçten bırakıp bir yerlere gidemiyorum. Yoksa bende de bir İngiltere yapma hevesi vardı...:D Artık sen bana öğrendiklerini aktarırsın...;)