erkunt bölge sorumlusuna teşekürler

18.02.2011
6,058
1,598
sivas

bu gün erkunt traktör fabrikasına email atmıştım bir kaç saat sonra bana dönüş yaptılar....
servisten kaynaklanan bütün sorunları dile getirmiştim emailde arızalanıpda servis tarafından takılan bütün parçalar yan sanayi hiç biri erkunt tarafından kullanılmayan malzeme veya parçalar bunu fabrikaya emaille dile getirdim beni aradılar ve hangi servis olduğunu sordular ilkden söylemek istemedim ama ısrarla kim olduğunu istedi ve o servisi fabrikaya çağırıp eğitimden geçireceklerini söylediler....
benden traktörün şu an ne durumda olduğunu sordular...şu an başka bir serviste olduğunu söyledim...o servisi arayıp bütün arızalarının giderileceğini ve hiç bir sorun kalmayacağını söylediler....

ilk servisin yaptıkları duyun komşular duyun ;D
farları değiştirmek istedim hella yada farba olsun dedim servisin getirdiği merdiven altı üretim (yan sanayi) yani şu an bir aylık farların içinde birer bardak su var sop-*-sa
kontak arızalıydı iki yılda kontağı ancak getirde bildik getirdiği kontağı kendisi takamadı fişleri uymadı sonra bana dedi bunu ilçede bir oto elektirikciye taktır dedi bils-*- neyse götürdül adam takamadı çalıştırmaz bu kontak dedi gittiğim yer newholland servisiydi neyse kendileri fiat kontağı taktılar ;D öyle arıza giderildi karanlık çökünce yolda gidemiyorduk o yüzden güneş kayıp olur olmaz eve gitmez zorunda kalıyorduk...
fabriakadaki musa beye her şeyi anlattım adam bunları duyunca fena sinirlendi gerekli incelemeleri başlatacağız dedi... sop-*-sa

hidrolik kollarının başına gelenleride anlatmıyom daha uyy-*s
traktör şu an elbistan servisinde ve servisin bana bu traktörü kim bu hale getirdi dedi :S :S :S
bu kezde olmazsaaaaaaaaaaa slk-*-s slk-*-s slk-*-s slk-*-s

zetor yada kubota tek hayalim...
kubotanın kabin olayı olmasaaa şimdi hemen alırım :(

Ynt: erkunt bölge sorumlusuna teşekürler

nailyetek link=topic=66648.msg756211#msg756211 date=1372869886' Alıntı:
Neyse; kurttan kaçarken ayıya çatma bari.:D
MF nin dadı başka be Muzaffer.

sorma nail abi iki yıldır ben uyuyormuşum yav servis ne dese tamam abi sen yaptıkdan sonra dedik sana güveniyoz dedik lavul neler yaptı her şey farlar ile uymayan kontakdan sonra artık yeter derdirtti...

fabrika devereye girdi abi musa bey elbistan servisini arayacaktı bir sorun kalmasın her şeyine bakın diyecekti yarin belli olur arayıp aramaığı ama servi çok bayada tecrübeli geçcen yıl traktör kendiliğinden stop ediyordu bakmadan tahmini olarak tamir etmişti...
bizi soyup soğana çeviren gemerek servisi sop-*-sa

şerefli1 link=topic=66648.msg756213#msg756213 date=1372870147' Alıntı:
sorma nail abi iki yıldır ben uyuyormuşum yav servis ne dese tamam abi sen yaptıkdan sonra dedik sana güveniyoz dedik lavul neler yaptı her şey farlar ile uymayan kontakdan sonra artık yeter derdirtti...

fabrika devereye girdi abi musa bey elbistan servisini arayacaktı bir sorun kalmasın her şeyine bakın diyecekti yarin belli olur arayıp aramaığı ama servi çok bayada tecrübeli geçcen yıl traktör kendiliğinden stop ediyordu bakmadan tahmini olarak tamir etmişti...
bizi soyup soğana çeviren gemerek servisi sop-*-sa
İnşallah sorununuz hallolur. Ben bunu bilirim; MF 1, JD 2 geri kalana çal kibriti.:)

nailyetek link=topic=66648.msg756214#msg756214 date=1372870933' Alıntı:
İnşallah sorununuz hallolur. Ben bunu bilirim; MF 1, JD 2 geri kalana çal kibriti.:)

inşaallah abi yoksa kibrit kurtaramıyacak erkuntu.....

delihan link=topic=66648.msg756215#msg756215 date=1372871208' Alıntı:
inşallah traktörü tam manasıyla istediğin gibi yaparlar muzaffer abi

inşaallah kardeşim tam manasıyla hallolacak....işin içine bölge sorumlusuda girdi ya :D

şerefli1 link=topic=66648.msg756304#msg756304 date=1372892453' Alıntı:
inşaallah abi yoksa kibrit kurtaramıyacak erkuntu.....

inşaallah kardeşim tam manasıyla hallolacak....işin içine bölge sorumlusuda girdi ya :D
abi gelişmelerden bizi haberdar et peşini bırakma bu işin