arkadaşlar case jx 75 c mi , jx75 pro mu yoksa new holland td75d mi?

Ynt: arkadaşlar case jx 75 c mi , jx75 pro mu yoksa new holland td75d mi?

Case-NH %90 aynı diye biliyorum, yanlışım olabilir... aynı fabrikadan çıkıyorlar, ama Case kulağa daha hoş geliyor. Geçen Erzurumda biraz inceledim, orjinal kepçelileri de vardı... ama 2. elde NH önde.

CASE JX 75 VE NH TD 75 bencede aynı 4 silindir,defransiyelleri , tekerlekten carlı, renkleri farklı, bunların 70 ve 80 olanlar zaten üç silindir .
CASE JX 75 C çok farklı 4silindir ama motoru değişik, defransiyelleri avrupa caseler gibi düz aks daha hafif gibi görünüyor ihtiyaca göre seçilmeli ben , tarlada kullanmadım sadece bayide bir tur attım C , serisi herşeyi daha lüks ve rahat , ben olsam nh td 75 alırım dar yüksek lastikli hem tarlada hem yolda uygun.

bence c serisine hiç bulaşmayın:) jx 75 ve td 75 c serisinin on gömlek üstüdür. çekiş konusunda aralarında uçurum fark var. bir tek c serisi daha konforlu olabilir ama araba değil bu sonuçta yakıt ve çekiş daha önemli. bence. 4x4 massey 266 gold ile 4x4 case 65 c serisini tarlada karşılaştırdık aralarında çok fark vardı bence c serisi bahçe traktörü gibi birşey :)

case jxc serisi güzel fakat avrupa motorda bi arıza olursa giderilme sorunu yerli motorlara gore daha düşük pro serisi ilede nh tdd serisi aynı ama nh ikinci elde daha iyi ben olsam td75d düşünürdüm ikinci el servis gibi şeylerinide düşünmek gerekirse.