2030 aldım vites aralıkları

Arkadaşlar 2030 aldım...10000 ne. Yalnız hep tt55,mf240 gibi 8+2 vites seçenekli traktörler kullandım...bunun viteslerini bulamıyorum kaç vitestir 1e,ikiye nasıl atarım...kullanım hakkındanette bişey bulamadım.....çok acil yardım bekliyorum..

Ynt: 2030 aldım vites aralıkları

8 ileri 4 geridir. geride takviye seri yoktur.takviye, park kilidi ,geri vites, sol koldur diğer sağ kol 1 2 3 4 tür.el fireni yoktur park kilidini kullan arkasinda 20 tonda yuk olsa yerinden kımıldamaz taş falan koymana gerek yok :) hayırlı uğurlu olsun.

Satın aldığım kişi motoru evin yanında tehlikeli bir yere bırakmış üstüne çıkmaya korkuyodum ..yarın sabah deniycem.. anladığım kadarıyla sol kol takviye,sağ kol da vitesler,geri vitesi anlayamadım tam olarak ...
Çok tşk ediyorum ayrıca ilgin için alk-*s

H sol üst park sol alt seri sağ üst takviye sağ alt geri vitestir.Sagdaki vites H harfine göre sol üst 1 sol alt 2 sağ alt 3 sağ üst 4 tür.Birde sağdaki vitesi herhangi birine 1,2,3,4 farketmez takmadan park konumuna alamazsın.

• Beğen
Tepkiler: Agriboy

Bugün olayı çözdüm balya çektim...park kilidine takamıyordum...sağ kolu boşta bırakıyordum habire zorluyordum ....onuda bi arkadaş uyardı... şimdi problem yok....resim de yüklemeyi düşünüyorum..yarın....