ALLAH BU GÜNKÜ NASİBİMİ DE SUDAN ÇIKARDI..

14.10.2010
2,241
4,067
Amasya

Bugün mesai sonrası yakındaki bir baraja gittim.Hem ' ' insan detoksu ' ' yaptım kafamı dinledim hem de birkaç saat içinde bu kuzucukları tuttum.siznle paylaşayım dedim.Hep traktör hep traktör, nereye kadar?

Ynt: ALLAH BU GÜNKÜ NASİBİMİ DE SUDAN ÇIKARDI..

Hermiyas link=topic=66697.msg756630#msg756630 date=1373055858' Alıntı:
Maşşallah, Afiyet olsun...

GPS Koordinatlarını werde bizde gidelim bu baraja....:)
Tarifi çok kolay ) Sazlıbosna barajı. İstanbul ' da,Olimpiyat stadının hemen arkasında.Gelin,beraber gidelim.

Bu Forumda Çoğu kişi sizin ve benim gibi balık hastası oldugunu tahmin ediyordum , sadece çiftçilikten ibadet değildir diyordum , bakıyorumki yanılmamışim . şahane kuzucuklar . avlarınız daim olsun + paylaşim için teşekkürler .

omerfarukkoc link=topic=66697.msg756680#msg756680 date=1373062061' Alıntı:
Eline Sağlık Abi, Afiyet Olsun :)
Teşekkürler
Doğadaki İnsan link=topic=66697.msg756682#msg756682 date=1373082126' Alıntı:
Bu Forumda Çoğu kişi sizin ve benim gibi balık hastası oldugunu tahmin ediyordum , sadece çiftçilikten ibadet değildir diyordum , bakıyorumki yanılmamışim . şahane kuzucuklar . avlarınız daim olsun + paylaşim için teşekkürler .
Teşekkürler.Çiftçilik gibi doğayla içiçe ve doğayı sevmezsen yapılmayacak bir işle uğraşıyorsan elbette çiçekle,böcekle,balıkla ,kuşla ilgi doğuyor.Benim arabada ilkbahardan sonbahara 5 olta takımı ve malzeme destek çantası ayrıca 2 katlanır uçurtma durur.12-13 yaşlarında kuşlastiği (sapan) ile attığımı vuruyordum.Sonra işi balığa bozdum.Yaz tatillerinde köyde sabah çıkıp hava kararana kadar balık tutuyorduk.Yorulduk bir hafta gitmeyelim deyip iki gün sonra yine gidiyorduk.Trakkulupte çok balıkçı var. Bazen paylaşım yapıyorlar.