70-66s İLE FASULYEYE HUMİK ASİT,BÖCEK-ÖRÜMCEK İLACI VE ORGANİK GÜBRE UYGULAMASI

[size=14pt]NEW HOLLAND 70-66s İLE FASULYEYE HUMİK ASİT,BÖCEK-ÖRÜMCEK-MANTAR İLACI VE ORGANİK GÜBRE UYGULAMASI [2013]...!!![/size]

Arkadaşlar Dün Akşam Ve Bugün Sabah Olmak Üzere Fasulyeye 2. Parti İlaçları Attım. 1. Partiyi Atarken Fotoğraf Çekme Fırsatım Olmamıştı Yoğunluktan Dolayı..
Biovin ' in Bir Kısmını İse Suyla Beraber Atmıştım...

İlaç Ve Gübreler:
Humik Asit, Mantar İlacı, Kırmızı Örümcek İlacı, Böcek İlacı, Sıvı Organik Gübre, Çinko-Demir-Bor Şelatı, BiovinPlus...

İyi Seyirler...
;)

Ynt: 70-66s İLE FASULYEYE HUMİK ASİT,BÖCEK-ÖRÜMCEK İLACI VE ORGANİK GÜBRE UYGULAMASI

eline sağlık ömer güzel paylaşım ve güzel fotolar fasulyelerin maşallahı var bereketli olsun...

Ynt: 70-66s İLE FASULYEYE HUMİK ASİT,BÖCEK-ÖRÜMCEK İLACI VE ORGANİK GÜBRE UYGULAMASI

kolay gelsin ömer bu fasulye sırıkmı yoksa yerde olandanmı bide bunun hasatı nasıl oluyor biçerle felanmı biçiyorsunuz

ismail_17 link=topic=66747.msg757093#msg757093 date=1373310235' Alıntı:
Ömer bir çeltik yok galiba sulu tarımdan onuda ekersen tamam. :)
Kolaygelsin bereketli olsun ok-*-s
Sulu Tarımda Yok Yok Oldugu İçin Benim Ekmediğim Üründe Çok Abi :) Çeltik Buralara Göre Değil... Bize + Bi De Çeltik Eklenirse İşler Çok Sıkışır... Teşekkkürler ;)

enter link=topic=66747.msg757304#msg757304 date=1373381889' Alıntı:
eline sağlık ömer güzel paylaşım ve güzel fotolar fasulyelerin maşallahı var bereketli olsun...
Saolasın Umut :)

tahir link=topic=66747.msg757305#msg757305 date=1373381990' Alıntı:
kolay gelsin ömer bu fasulye sırıkmı yoksa yerde olandanmı bide bunun hasatı nasıl oluyor biçerle felanmı biçiyorsunuz
Saolasın Abi, Normal Fasulye Bu... Hasatını da Toplar Döverle Yapıyoruz... Eski Paylaşımlarda Var ;)

Bereketli olsun Ömer kolay gelsin güzel paylaşım eline sağlık emeklerinizin karşılığını alırsınız İnşallah.