göstergrde yanan arıza ışığı

Ynt: göstergrde yanan arıza ışığı

30dönüm 3 lü 14 no ile sürüm yaptıktan sonra eve gelirken yolda ışık yandı servis önemli birsey olmadığını söyledi 200 saat bakımına gelince bakarız dediler sizce ne olabilir

öylesi arızalar erkuntun göbek adı hiç eksik olmaz ama servisde hemen gelip yapmaz arızalar birikir çoğalır sonra o kadar para verdiğin traktör hurdaya çıkmaya aday olur...

bizim erkunt artık sıradan bir tamircide yapılmya başladı
bu gün hidrolikler arıza yaptı yine 'hiç düzen tutmuyo zaten' nh servisi yaptı marş dinamosu kömürü bitmişti nh servisinin elektrikcisi yaptı iki arıza 40 tl ye mal oldu servis gelmiş olsaydı hiç abartı yok 250 yl yi di ben erkunttan soğudum daha kimse döndüremez beni erkunta olur olmadı zamanlarda arızalar verip duruyo artık yeter bıktım arızalardan

şerefli1 link=topic=66887.msg759056#msg759056 date=1374074999' Alıntı:
öylesi arızalar erkuntun göbek adı hiç eksik olmaz ama servisde hemen gelip yapmaz arızalar birikir çoğalır sonra o kadar para verdiğin traktör hurdaya çıkmaya aday olur...

bizim erkunt artık sıradan bir tamircide yapılmya başladı
bu gün hidrolikler arıza yaptı yine hiç düzen tutmuyo zaten nh servisi yaptı marş dinamosu kömürü bitmişti nh servisinin elektrikcisi yaptı iki arıza 4 tl ye mal oldu servis gelmiş olsaydı hiç abartı yok 250 yl yi di ben erkunttan soğudum daha kimse döndüremez beni erkunta olur olmadı zamanlarda arızalar verip duruyo artık yeter bıktım arızalardan

gecmıs olsun abi anlş-*s

tumosannn link=topic=66887.msg759058#msg759058 date=1374075075' Alıntı:
gecmıs olsun abi anlş-*s
teşekürler kardeşim...
tümosan bizim oralrda bir servis açsa hemen tümosan alacam inanki şaşırdım kaldım artık telefonla traktör tamir ettirmekden ama diğer türlü ilçede servis olsa babam gider yaptırır

erkunt 70 link=topic=66887.msg759063#msg759063 date=1374075731' Alıntı:
tşk arkadaşlar yardımlarınıza

bir sey değil
şerefli1 link=topic=66887.msg759059#msg759059 date=1374075183' Alıntı:
teşekürler kardeşim...
tümosan bizim oralrda bir servis açsa hemen tümosan alacam inanki şaşırdım kaldım artık telefonla traktör tamir ettirmekden ama diğer türlü ilçede servis olsa babam gider yaptırır

konu abı tumosan deıl erkunt veya tumosan hatat veya bunlar yerlı malı sonucta kotu veya ıyı olması bızı temsıl edıyor benım amacım bu fırmalara daha cok destek vererek onları kalıtelı traktor uretmelerıne teşvik etmek hemen erkunttan soguma derım fabrıka yetkılılerını ara sorununu bıldır derım abı cunku bı sonrakı uretılecek serı ıcın o acıkları kapatabılmelerı ıcın haberlerı olması gerekır dıye dusunuyorum.

yanan arıza ışığı l12 değil iyi bakın depo işaretinin içinde ünlem var, l12 de duran simge sol en üst köşede yanmadan duruyor sanki mazotta birşey var diyor daha iyi bilen biri bakarsa iyi olur

fabrikaya mail attım salih bey adında arkadaş mail ile geri döndü mazotta su olduğunu servisle görüşmemi yazmış helal olsun adamlara akşam saat 23.00 da mail attım sabah 8,30 da geri döndüler

erkunt 70 link=topic=66887.msg759268#msg759268 date=1374143767' Alıntı:
fabrikaya mail attım salih bey adında arkadaş mail ile geri döndü mazotta su olduğunu servisle görüşmemi yazmış helal olsun adamlara akşam saat 23.00 da mail attım sabah 8,30 da geri döndüler

servisler bozuk olmasa fabrikaya diyecek yok ama gel gelelim servislere çarık çürük adamlara servis vermişler sop-*-sa

erkunt 70 link=topic=66887.msg759268#msg759268 date=1374143767' Alıntı:

erkuntun en sevdıgım yanı bu ok-*-s adamlar hemen arıyor ok-*-s