70 75 hp arası bir traktör almayı düşünüyorum

Arkadaşlar 70 75 hp bir traktör almayı düşünüyorum ama birçok traktör hakkında bilgim yok yardımcı olursanız sevinirim :) biz genelde JD kullanıcısıyız diğer markalardan pek anlamıyorum :S düşündüğüm 2. el bir 5620 jd almak ama türkiye piyasasında pek yok, yada 70 75 hp arası alman menşeeli bi john derrre varmı orj,inal kabin klima ?

Yeni new holland lar nasıldır, manevra kabiliyetleri nasıldır acaba ? kabin, klima yakıt durumları nasıl.. bizim bi komşuda 75 lik new holland var ama ne manevrası var nede başka birşeyi hiç begenmiyorum yenileride aynımı vs vs bilgilendirirseniz sevinirim :)

Ynt: 70 75 hp arası bir traktör almayı düşünüyorum

güç istiyorsan tümosan olacak ve sağlamlık bakımından klasik model. diğerlerine göre biraz fazla yakar ve fazla bir konforu yoktur ama tabiri caizse köpek gibide çeker. diğer markalardan john deere veya deutz fahr öneririm. new holland massey bunlar eskilerde kaldı artık aralarında hiçbir fark yok.

Ynt: 70 75 hp arası bir traktör almayı düşünüyorum

Nobran link=topic=66960.msg759851#msg759851 date=1374353646' Alıntı:
güç istiyorsan tümosan olacak ve sağlamlık bakımından klasik model. diğerlerine göre biraz fazla yakar ve fazla bir konforu yoktur ama tabiri caizse köpek gibide çeker. diğer markalardan john deere veya deutz fahr öneririm. new holland massey bunlar eskilerde kaldı artık aralarında hiçbir fark yok.
Deutz larda hiç manevra yok işte :S samelerde öyle manevra olsa same düşünüyorduk70 lik ama kabinde yok 70 lik samelerde :D biz çeltik yetiştiricisiyiz manevra önemli dayanıklılık önemli, aynı zamnda bahce traktörü olarakta kullanıcam bunu.. 2. traktör olarak almayı düşünüyoruz hem çok yakmasın hemde işimizi görsün baabında:) Fendt ler cok iyi ama güç yetmiyor onlarada :S