Arkadaşlar Bİr Bakın...

Ynt: Arkadaşlar Bİr Bakın...

bu daha öncede hakkında konuşulan bir konuydu diğer konuyuda araştırın biraz yorumlara bakın benim tek söyleyeceğim bayır yukarı çıkarken yanan fren ışıkları...

yanan fren ışıklarımı dersin,Erkuntun arkasındaki 2 romurkun dolu olduğumu dersin,(new hollandda tek)(farkındaysanız video kesiliyor new hollandın romorkun içi gözükmüyor)üstünde parayla satın alınmış bi köpekmi dersin artık töbetöbe.

Bir kişi öyle dedi diye öyle olmaz her türlü denemek gerek.Rampada ,akranlarına göre bayılıyorsa bile yere iyi tutunmasındandır.Çift romork ile nh yide deneseydiler aynı rampada.
Erkunt un şanzıman ve diferansiyel özellikleri farklı alırken bu özellikleri göz önünde bulundurmak gerek.
Çok kışkırtıcı bir video bence.

bu video çok önce ortaya çıkmıştı hatta firma yetkilileri bu videoyu hazırlayanlara dava açmış ve tazminat kazanmıştır.
Problemler olabilir ama bu kadar da kötülememek gerekli piyasaya yeni çıkmış sonuçta bazı sorunların olması normaldir.

AGCO ya da CNH bunlara para vermiş kötülesinler diye galiba. O New Holland TD bas bas bağırıyor çıkarken ve Erkuntun sesi daha rölantide gibi. Şanzıman ağır devirli olabilir ama o da avantaja dönüşebilir eğer sen yapabilirsen. Bu ülkede Traktör üretmek ne zormuş arkadaş be. Aynı motor ArmaTrac olarak Avrupa ' yı fethetti, İrlandalılardan niye çıkmadı böyle bir şikayet. Harbiden sen eşek kullanır gibi kullanırsan dediğin gibi, o makine de sana bakmaz paşam öyle.

TnisayG link=topic=67059.msg761718#msg761718 date=1374969022' Alıntı:
Bunu neye dayanarak söylediniz çok merak ettim ?

evet doğru söylüyor hele yük ile hiç imkanı yok çıkamaz ...
hem haddinden fazla ağır hemde kullandığı perkins motor serinin en az torkuna sahip....
gerçi perkinsde torku yüksek motor yok hp sine göre..
bizim 80 lik sadece kafa ile bile 4 h ile rampayı çıkamıyor 4l de ancak çıkıyor oda sona doğru kesiliyor hem birde normal motorlara göre baya hızlı olduğu için çıkamıyor

komsunun işi çıktı benim 2 parça ekinim kaldı sen biçtir diye verdı erkunt 60 zf 2012 model.düzde 3..vitese kadar normal 4.vitese tak 15 devırı geçmiyor.ses almıyor başkada bi +sı yok