New Holland 4x2 TT50------Massey Ferguson 4x4 3060 ı Çekerken

Ynt: New Holland 4x2 TT50------Massey Ferguson 4x4 3060 ı Çekerken

Beyler romorkun yere ve traktore uyguladıgı guc tartısmasız cok yuksek ben de tek ceker traktor varken romork dolu haldeyken cok buyuk bır agacı sokmustum romork olmasaydı sokemezdım sızınde aklınızda olsun....
eger traktor çekılcek veya sokulcek bır sey varsa romorkun arkasına bağlayın anlş-*s

Alın işte burdada kanıtı dır.

tümonun arkasında buyuk romorkla boyle yuklu olacam tankı çekerım :8

tümonun arkasında buyuk romorkla boyle yuklu olacam tankı çekerım

Diğer bilgiler doğru ama ama bu söze gelince biraz durr .çünkü bir tankın yere basan mesafesi +kilosu +gücü farklı tank işi istisnalardan dersen o ayrı gencim.

tt de ramork var ve yuk tam on tarafta motora yuk avantajı olmus + olarak ramork un ile massey in zencir takılı olan yerine bakarsakta ramork havadan takılmış massey yerden yani ramork havaya dogru asılıyo ama massey yere dogru asılıyo zaten 3060 ın eti ne budu ne kg olarak :) sonuç boyle olunca mf un çekilmesi kaçınılmaz olmus :)

FEHİM link=topic=67068.msg761391#msg761391 date=1374857283' Alıntı:
tümonun arkasında buyuk romorkla boyle yuklu olacam tankı çekerım

Diğer bilgiler doğru ama ama bu söze gelince biraz durr .çünkü bir tankın yere basan mesafesi +kilosu +gücü farklı tank işi istisnalardan dersen o ayrı gencim.

tabıkı cekememde şakaylan karısık ;D abı her seyı gercek olarak algılamayın anlş-*s