Bahçe Düzenlemesi Kamelya Yapımı Ve Çim tohumu Ekilişi (Peyzaj İşlerim)

01.02.2010
5,124
1,139
Aksaray

Bahçe Düzenlemesi Kamelya Yapımı Ve Çim tohumu Ekilişi (Peyzaj İşlerim)

S.a arkadaşlar evimin önündeki ağaçlık yere kamelya yaptım ve ağaçların arasına çim ektim normalde ottan çöpten bu yeşilliğin sefasını süremiyorduk,amatörce yaptığım peyzaj çalışmasından sonra güzelbir mekan oldu
.

0ar0.jpg

8vls.jpg

bmvs.jpg

Önce ağaçların arasını rotatiller ve çapayla iyice işledik ve üzlenmiş toprağın üzerine çim tohumunu elle dengeli şekilde saçmaya çalıştım sonra el tırmığıyla toprak zerini karıştırıp üzerini hayvan gübresiyle kapladım.
wqga.jpg

w1ws.jpg

ma8u.jpg

m17d.jpg

8u6i.jpg

hlcn.jpg

qi0c.jpg

ji8z.jpg

804x.jpg

Çimlerin yeşermiş hali daha biçilmediler.
8yw7.jpg

oss8.jpg

lra6.jpg

xe53.jpg

3zlt.jpg

n3ek.jpg

onfu.jpg

7a5p.jpg

8mf5.jpg

d5qv.jpg

ek7l.jpg

[/img]

Ynt: Bahçe Düzenlemesi Kamelya Yapımı Ve Çim tohumu Ekilişi (Peyzaj İşlerim)

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar bölgemizde doğal yeşil pek olmasada elimizden geldiği kadar yeşillendirmeye çalışıyoruz.

helal olsun super olmus kıraz ve cevız ekmeyı unutma dut kivi asma vs vs bızım bahcede yok yoktur fındık ek sonra ok-*-s evın 3 donumluk bahcesınde kıraz zeytın kara dut beyaz dut kivi 20 cesıt asma bogurtlen Süt Eriki,bardak eriği armut ahu dudu kızılcık beyaz ıncır kara ıncır fındık trabzon hurması nar daha aklıma gelmıyorr bızım bahceye gelenler neresı yahu burası cennete mı geldık dıolar ek ne olursa ek hepsını dalından yemek super anlş-*s

kayısı şeftali badem ...i unutmusum:D

tumosannn link=topic=67077.msg762127#msg762127 date=1375101023' Alıntı:
helal olsun super olmus kıraz ve cevız ekmeyı unutma dut kivi asma vs vs bızım bahcede yok yoktur fındık ek sonra ok-*-s evın 3 donumluk bahcesınde kıraz zeytın kara dut beyaz dut kivi 20 cesıt asma bogurtlen Süt Eriki,bardak eriği armut ahu dudu kızılcık beyaz ıncır kara ıncır fındık trabzon hurması nar daha aklıma gelmıyorr bızım bahceye gelenler neresı yahu burası cennete mı geldık dıolar ek ne olursa ek hepsını dalından yemek super anlş-*s

kayısı şeftalı bademı unutmusum ;D