bu zetor başka (FORTERRA 130 HSX)

Ynt: bu zetor başka (FORTERRA 130 HSX)

İngiltere galiba, polis traktörü Zetor, jandarmaya hediye etmiş zetor galiba haberi vardı... Jandarma kırsal suçlularla bununla mücadele edecekmiş, nasıl olacaksa :)

Police tractor Zetor Proxima Dorset

Bu arada kaplan kaplama zetora cuk diye oturmuş, lakin ben daha çok mandaya benzetiyorum KIZIL MANDA, mandalar inanılmaz torklu güçlü hayvanlardır.

768 link=topic=67101.msg762196#msg762196 date=1375119506' Alıntı:
Erkunt dökümün yurtdışı müşterilerine bakılacak olursa zetor traktör de orada yerini almış durumda. Demek oluyor ki, Zetorlarda da Erkunt kanı var. :)

http://www.erkunt.com.tr/site/?page_id=69

abi tümosanda da erkunt kanı var da tümosan çok zaman erkuntu pullukda madara etmiştir ;D ;D ;D ;D

768 link=topic=67101.msg762196#msg762196 date=1375119506' Alıntı:
Erkunt dökümün yurtdışı müşterilerine bakılacak olursa zetor traktör de orada yerini almış durumda. Demek oluyor ki, Zetorlarda da Erkunt kanı var. :)

http://www.erkunt.com.tr/site/?page_id=69
erkutun kaç yıllık geçmişi var ki bu zetor 50 yılldan daha fazla süredir traktör üretiyo

şerefli1 link=topic=67101.msg762257#msg762257 date=1375130308' Alıntı:
abi tümosanda da erkunt kanı var da tümosan çok zaman erkuntu pullukda madara etmiştir ;D ;D ;D ;D
muzaffer abi galiba tümosan kullanmadın erkunttan in tümoya bin diyeceksin ki bu ne arkadaş konfor yok çekiş var hakkı yenmez ama yakıtıda fazla mazota baş gelmiyor mazot bidonu peşinde tarla tarla geziyorsun :) işin şakası bi yana emsallerine göre çok yakıyor ve olmadık arızalar veriyor buda insanın canını sıkıyor diyeceksinki nerden biliyorsun kars civarında en çok bizim ilçede tümo satılıyor ve dayı tarafımda hepsinde tümo var çok kullanıyorum tümosanı konfor sıfır yakıt full çekiş full :)

delihan link=topic=67101.msg762595#msg762595 date=1375205307' Alıntı:
muzaffer abi galiba tümosan kullanmadın erkunttan in tümoya bin diyeceksin ki bu ne arkadaş konfor yok çekiş var hakkı yenmez ama yakıtıda fazla mazota baş gelmiyor mazot bidonu peşinde tarla tarla geziyorsun :) işin şakası bi yana emsallerine göre çok yakıyor ve olmadık arızalar veriyor buda insanın canını sıkıyor diyeceksinki nerden biliyorsun kars civarında en çok bizim ilçede tümo satılıyor ve dayı tarafımda hepsinde tümo var çok kullanıyorum tümosanı konfor sıfır yakıt full çekiş full :)
hicde konfor sıfır değil biraz eksikleri var ama abartılacak kadar değil çekişi çok güzel yakıtındanda gayet memnunum anlş-*s

delihan link=topic=67101.msg762595#msg762595 date=1375205307' Alıntı:
tumosanı kotulemek ıcın elınden gelen her seyı yapmıssın sanırım dostum tmm yakıtı cok olabılir ama tarlada yakmıo sadece yolda yakıo konfor bahce serılerınde var tarla tıplerını bılmıyorum ama tarlada tumosanın yakıtı az yolda BILEMEM anlş-*s