BİZİM YENİ ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS TRAKTÖRÜMÜZDEN DETAYLAR 2013...!!!

BİZİM YENİ ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS TRAKTÖRÜMÜZDEN DETAYLAR 2013...!!!

28/07/2013

Arkadaşlar bildiğiniz üzere sizler ile yeni Erkunt Haşmet 110 Lüks aldığımızı geçen gece paylaşmıştım. Şimdide sizler ile detaylı fotoğraflarını paylaşacağım. Aslında bunları tarlada çalıştıktan sonra çektim. Ama önce bunları atıyorum. Tarla fotoğrafları ve vidyolarıda diğer konuda yer alacak...;)

alipasalierkan............;)

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: BİZİM YENİ ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS TRAKTÖRÜMÜZDEN DETAYLAR 2013...!!!

hayırlı uğurlu olsun erkan haşmet aga çok heybetli duruyor tarla performansınıda sabırsızlıkla bekliyoruz güzel paylaşım.....

Eline sağlık Erkan. Haşmet Ağa ' yı gerçekte görmesem de içine binmiş kadar oldum bu fotoğraflarla.Videolarını da görürsek o zaman da kullanılmış kadar olacağım. Videolarını merakla bekliyoruz.

Hayırlı olsun Erkan, tasarımda seninde katkın var heral de Erkunt un. Renk fıstık yeşili olsaydı keşke.

Yukarıdan aşağıya 11. fotodaki sol pistonun hizasında şanzımanın üzerinde boyanmış olan bir etiket jiletini var. O jiletini kaldırarak bir de oradaki yazının fotoğrafını çekersen ön takımın carraro olduğunun gözüktüğü gibi traktörün şanzımanının da ne olduğu daha net bir şekilde görülmüş olur. :)

Hayırlı olsun güzel makine inş yakıtı çekişi konusundada memnun kalırsın yerli sermaye sonuçta başarılı olması dilegiyle erkunta.

hidrolik kontrol kollarının olduğu konsol camurluğun üzerinde olsa tam avrupa tarzında bir traktör olacak
erkuntun en güzel traktörü 90 lüx ten üstleri bence