En sonunda kırıldı...

Arkadaslar tarlada sürüm yaparken ileri geri kolu ortada kaldı traktor yürümüyordu kurtarıcıyla servise götürdük vites çatalını kırmış şanzımanın üstünde bi parça onu kırmış.Öncedende hidroligin arkadaki milini kırmıştı.Parça 1 günede gelir 1 haftayada gelir diyo servis nerden geliyorsa parça artık düşünemiyorum.Erkuntun suyu ısınmaya başladı artık...

Ynt: En sonunda kırıldı...

Ankarada bu kadar parça bekletmemeleri lazım , orası işin merkezi.
Traktörün arızalanmasından çok , yatması tehlikeli. Allah muhazafaza sezonda olsa bu , işinden gücünden kalmak tehlikeli.

Geçmiş olsun parça sıkıntısı olmaması lazım fabrika ayağının dibinde bi telefonla 2 saate halletmeleri lazım erkuntun servisi bizim buraya aradığın anda tam takım toplanıp geliyo

Hepiniz sagolun arkadaşlar.200 dekar nadas var tav yerinde kendini çekmeden sürek dedik basımıza bu geldi olacağı varmış.Parça sıkıntısı servistende kaynaklanıyo olabilir zıtlaşmıyalım diye susuyoruz ama bir yere kadar.

koparanlı 80.4 servet link=topic=67164.msg762714#msg762714 date=1375216070' Alıntı:
Arkadaslar tarlada sürüm yaparken ileri geri kolu ortada kaldı traktor yürümüyordu kurtarıcıyla servise götürdük vites çatalını kırmış şanzımanın üstünde bi parça onu kırmış.Öncedende hidroligin arkadaki milini kırmıştı.Parça 1 günede gelir 1 haftayada gelir diyo servis nerden geliyorsa parça artık düşünemiyorum.Erkuntun suyu ısınmaya başladı artık...

gecmıs olsun herkesın basına gelebılır sonucta kul yapısına bınıyoruz anlş-*s yerlı markalara destek verıyoruz fakat onlardan umdugumuz destegı alamadıgımız kesın fabrıka ankarada 1 haftada parca gelıo bayağı iyimiş valla :)

erkunt servis yüzünden alınacak motor değil ben bunu öğrendim bide avrupaymış gibi parça istiyoz ya ulen nh ye gidiyon adam içerden getirip takıyoz parça istmede ndeki avrupa traktörmü aldık ne oldu duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

yemeyip içmeyip onun hesabını kesecem kafaya koydum sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa

şerefli1 link=topic=67164.msg762958#msg762958 date=1375285564' Alıntı:
erkunt servis yüzünden alınacak motor değil ben bunu öğrendim bide avrupaymış gibi parça istiyoz ya ulen nh ye gidiyon adam içerden getirip takıyoz parça istmede ndeki avrupa traktörmü aldık ne oldu duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0 duva*-*0

yemeyip içmeyip onun hesabını kesecem kafaya koydum sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa sop-*-sa
Demek ki servis yada yedek parça satan bayilerinde olması yetmiyormuş bunlarında yeterince dolu ve yeterince bilgili olması gerekiyormuş.