YENİ ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS GOBLE DISKAROV İLE TARLA SÜRÜYOR 2013...!!!

YENİ ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS GOBLE DISKAROV İLE TARLA SÜRÜYOR 2013...!!!

28/07/2013

Arkadaşlar yeni Erkunt Haşmet 110 Lüks ' ü aldığımızın ertesi günü sabah erken saatlerde işe koştuk ve denedik. Nohut tarlalarımızdan biri biraz otluydu. Nohutu dövmeden önce destelerin arasından yol açalım dedik. O yüzden Haşmet ' e bizim ufak gobleleri taktık ve otları yasladık. Hemde Haşmet biraz ısınsın dedik. Daha sonra taşlı olan bir kanola tarlası vardı. Hazır takmışken disk tiller zarar görmesin diye onuda gobleler ile bozalım dedik. Bende Haşmet ' i alıp tarlaya adımı attım. Sizler için birkaç vidyo ve fotoğrafta orada çektim. Haşmet arada römork ve tırmık gibi ekipmanlarıda arkasında taktık. Kısaca geldiğinden beri boş durmuyor. Ayrıca bugün 3m disk tiller ve 13 ' lü çizelide arkasına taktık. Şuan çizeller takılı duruyor. Yarın yine işe gidecek. Belki fotoğraf ve vidyo çekme fırsatı yakalabilirim. Şimdilik bunları paylaşıyorum...;)

alipasalierkan......;)

Vidyolar HD 1080P....!!!

NEW ERKUNT HAŞMET 110 LUX DISCING WITH DISCHARROW - GOBLE ÇEKİYOR 2013 PART1 HD VIDEO...!!!
NEW ERKUNT HAŞMET 110 LUX DISCING WITH DISCHARROW - GOBLE ÇEKİYOR 2013 PART2 HD VIDEO...!!!

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

image.aspx

SON

Ynt: YENİ ERKUNT HAŞMET 110 LÜKS GOBLE DISKAROV İLE TARLA SÜRÜYOR 2013...!!!

kolay gelsin erkan kardeş nasıl haşmet memnun kaldınızmı....

kızdığımız kadarmı yoksa haksızlıkmı ediyoz :S

Yorumlar için sağolun arkadaşlar...;)

ranger link=topic=67211.msg763445#msg763445 date=1375391994' Alıntı:
Kolay gelsin Erkan haşmetin yakıt ne durumda?

Bu kanola yerlerine çekmeden önce depoyu fulledim. Aşağı yukarı 25 dekar yer çektim farz edelim. Çeyrek deponun yarısı kadar yaktıydı. 110 Lt depo dersek çeyreğinin yarısından artık siz hesabını yapın. Gobleler tabi traktöre baya bir ufak. Disk tiller ve çizel ilede tarlaya gitti. Yarında gidecek ondan sonra artık net değerler belli olur. Şimdilik net birşey söylemek için erken...

şerefli1 link=topic=67211.msg763453#msg763453 date=1375392830' Alıntı:
kolay gelsin erkan kardeş nasıl haşmet memnun kaldınızmı....

kızdığımız kadarmı yoksa haksızlıkmı ediyoz :S

Vallah daha alışıyoruz. Ben goble çekerken pek birşey anlamadım. Zaten traktöre göre çok ufak. Amcam bugün disk tiller ve çizel çekti. Çizeli özellikle sordum. Seri - 1 ve takviye - 4 ile gidiyor dedi. Duymuyor dedi. Tabi şaseye kadar değil. Normal derecede sürüyoruz. O kendisi çekişini beğenmiş. Hidrolik sistemi olarak hoşuma gitti. Ares ' in takımları hiç zorlanmadan kaldırıyor ve önünü fazla tartmıyor. Tarlada da çektikten sonra pek problem olacağını zannetmiyorum. Onun dışında konfor bakımından üzerinde yapılması gereken birkaç şey var. Onlarıda düzeltseler daha iyi olacaktır...

Cihan_özece link=topic=67211.msg763456#msg763456 date=1375393132' Alıntı:
blader hayırlı uğurlu olsun iyi günlerde kullanın.

Sağol daha iyileri senin olsun Cihan abi...

yasindemiralay link=topic=67211.msg763460#msg763460 date=1375393977' Alıntı:
Paylaşım için Teşekkürler...Kaça aldınız?Yakıt,çekiş nasıl :) :)?

70-66 ' ın üstüne 50.000 TL verdik. Şuan yakıt ve çekiş olarak deneme aşamasında...

teşekürler erkan kardeş bilgi için ...
sonuçta yerlilerin üzerinde yapılacak çok şey varda yapan kim bi moro bi şanzumna birleştirip satıyorlar işte

Yorumlar için tekrar sağolun arkadaşlar...;)

cafer66 link=topic=67211.msg763491#msg763491 date=1375407275' Alıntı:
plakası gelmeden yıpratacan abi haşmeti :) maşallah hiç boş durmuyor

70-66 ' nın yerine aldık ya. Artık onun işleri ona devr oldu. Bol bol çalışçak artıkın. Aldığımızdan beri onu koşturuyoruz...:D

GÜRKAN link=topic=67211.msg763511#msg763511 date=1375428591' Alıntı:
kolay gelsin Erkan. Haşmet sahalara inmiş. maşallahı var umarım memnun kalırsınız. tekrardan güle güle kullanın hayırlı olsun ;)

İnşallah memnun kalırız Gürkan abi. Aksesuar kısımı gayet güzel. Farmphoto ' da bile bunlar standart mı diye gavurlar soruyor...:D

yerli traktör almakla büyük hata etmişisiniz o 70-66 bile erkuntumu parkuntmu onu hallaç pamuğu gibi atardı.aslında bende yeni bir traktör markası düşünüyorum oda remzi markalı palaremzi 6 silindir en büyük seri olcak :D

kormac link=topic=67211.msg763541#msg763541 date=1375435768' Alıntı:
yerli traktör almakla büyük hata etmişisiniz o 70-66 bile erkuntumu parkuntmu onu hallaç pamuğu gibi atardı.aslında bende yeni bir traktör markası düşünüyorum oda remzi markalı palaremzi 6 silindir en büyük seri olcak :D

Merakla paylaşımlarını bekliyoruz o zaman...

alipasalierkan link=topic=67211.msg763531#msg763531 date=1375432496' Alıntı:
İnşallah memnun kalırız Gürkan abi. Aksesuar kısımı gayet güzel. Farmphoto ' da bile bunlar standart mı diye gavurlar soruyor...:D

:D aynen bol bol aksesuar veriyor Erkunt. bu çok güzel. bizim AGCO bir hediye çantası gönderemedi 9 ay oldu :D