ALLAH nasip etti sonunda 2003 54c junior aldım,ALLAH bütün çiftçi doslarıma Nasi

Ynt: ALLAH nasip etti sonunda 2003 54c junior aldım,ALLAH bütün çiftçi doslarıma Nasi

ali kınacı link=topic=67319.msg765020#msg765020 date=1375898463' Alıntı:
hayırlı ugurlu olsun abı memnun kalacagına emınım anlş-*s traktore her bındıgınde benı hatırlarsın artık ;D anlş-*s yakında resmını beklıyoruz

Ynt: ALLAH nasip etti sonunda 2003 54c junior aldım,ALLAH bütün çiftçi doslarıma Nasi

;DAllah razı olsun yorum yapan bilgi veren arkadaşlardan sagolun yüzyüze gelmesekte en azından internet ortamında yazışıp konuşuyoruz fikir alış verişi yapıyoruz hata yapmama adına biz çifçilerin sokağa atılcak paramız yok öyle bir lüxssümüzde yok ....
25750 tl ye almış oldum.Traktörü bi yakın arkadaşımın galerici arkadaşından kavga dövüş ;D aldık hayırlısı artık fotoğrafları nasıl yüklücem bilmiyorum ama hallederim arkadaşlar var yardım ederler...
Bütün emekçi dosların ekmeğini alın teriyle kazanan çifçi dosların RAMAZAN BAYRAMINI Kutlarım.....

ali kınacı link=topic=67319.msg765027#msg765027 date=1375899667' Alıntı:
;DAllah razı olsun yorum yapan bilgi veren arkadaşlardan sagolun yüzyüze gelmesekte en azından internet ortamında yazışıp konuşuyoruz fikir alış verişi yapıyoruz hata yapmama adına biz çifçilerin sokağa atılcak paramız yok öyle bir lüxssümüzde yok ....
25750 tl ye almış oldum.Traktörü bi yakın arkadaşımın galerici arkadaşından kavga dövüş ;D aldık hayırlısı artık fotoğrafları nasıl yüklücem bilmiyorum ama hallederim arkadaşlar var yardım ederler...
Bütün emekçi dosların ekmeğini alın teriyle kazanan çifçi dosların RAMAZAN BAYRAMINI Kutlarım.....
eyw abı tekrardan hayırlı olsun valla ıyı fıyata almıssın ;D junıor lar delı para edıyor ok-*-s

senınde bayramın mubarek olsun...

Kardeşim ön lastikler sfır ama arkalar orjinal lastik bitmiş degişecek fiyatı dost işi oldu piyasa bu değil yanlış anlaşılmasın...
Yanımda konusu oldu dediklerine göre pamuk 2.80 2.50 kilo bekleniyor olursa ki inşallah olur pamukçu para kazansın diyorlarki o zaman ikinci el dahada yükselçek diyorlar bakalım görcez...

allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin hayırlı olsun