PULLUK KOMBİNASYONU-Bi TAŞLA 2 KUŞ

Ynt: PULLUK KOMBİNASYONU-Bi TAŞLA 2 KUŞ

War ama bizde değil..

Paylaşılmıştı tarafımdan...

Kwerneland Packomat we Unia da war...İlk aklıma gelenler...Ayrıca Kendin de yapabilirsin...Pulluk kullanmayı düşünüyorsan hala....Bende tüm wideoları war....

Bu wideodaki el yapımı da zaten...

Pulluğumuz yok.. tarla da yok.. zaten şimdilik ihtiyaç da yok. Lakin şu Vanvey ile Disk pulluğa merak sardım.. Piyasa da olmayan hem çiftçiye hizmet edecek hem de az-çok para kazandıracak şeyler lazım bize..

Peki abi sizin işlemesiz tarım nasıl gidiyor, bir de gübre römorku ne durumda piyasaya çalışıyor musunuz? Fimaks yada yerlilerle kıyaslarsak.. vs. Alsak hazır motor dakepçe de varken piyasaya çalışır mı.. diye düşünmekteyim.

UÖZKAN.77 link=topic=67335.msg765261#msg765261 date=1375987003' Alıntı:
Pulluğumuz yok.. tarla da yok.. zaten şimdilik ihtiyaç da yok. Lakin şu Vanvey ile Disk pulluğa merak sardım.. Piyasa da olmayan hem çiftçiye hizmet edecek hem de az-çok para kazandıracak şeyler lazım bize..

Peki abi sizin işlemesiz tarım nasıl gidiyor, bir de gübre römorku ne durumda piyasaya çalışıyor musunuz? Fimaks yada yerlilerle kıyaslarsak.. vs. Alsak hazır motor dakepçe de varken piyasaya çalışır mı.. diye düşünmekteyim.

Umut usta fark etmemişim kusura bakma bi ara detaylı bir şekilde paylaşacağım artılarcını eksilerini, piyasaya çalışma işi olabilir bölgene hakimsin zaten bu işi yapıyorsun sadece tarlaya dağıtma babında ekstra bir durum war....

Ama senden ricam tecrübelerimi burada paylaşmadan herhangi bir adım atma...

Geçen bi arkadaş 3 tonluk fimaks alacaktı az sabret bekle... belki birlikte 10 tonluk alırız sen de işini gör, biz de piyasaya çalışalım, masraf/kar anlaşalım dedim bakalım..

Tek kişiye çok mantıklı durmuyor burdan...