100 lük erkunt kullanma kılavuzu

hidrolik kontrol panosunda arıza lambası sürekli yanıyor ve içerden kumanda etmiyor ama çamurluktan kaldırıyor. kullanma kılavuzu ise şu anda yanımda yok. lakin kılavuzu okurken bu arıza ile ilgili bir tarif yazıyordu orada. kılavuzu olanlar orayı bulup bana iletebilirse çok memnun olurum.

Ynt: 100 lük erkunt kullanma kılavuzu

gokhanozkan link=topic=67352.msg765443#msg765443 date=1376132487' Alıntı:
sıra sonunda ekipmanı kaldrımak için kolumu hareketr ettiriyorsun ?
kol yok işte bir çevirmeli düğme var onu çeviriyorsun. Ama onun faydası olmadı. Kullanma kılavuzunda çamurluktaki düğmelerden bir ayarlama talimati vardı. Ona ulaşmaya çalışıyorum

gökhan abinin dediği gibi içerideki pozisyonla çamurluktaki pozisyon birbirini tutmadığı zaman uyarı veriyo ordan,bunuda düzeltmek için oks mandalını yukarı veya aşağı çekmen yeterli o kendisi kalibrasyonu yapar.

anayurtlu 3105d link=topic=67352.msg765452#msg765452 date=1376134416' Alıntı:
gökhan abinin dediği gibi içerideki pozisyonla çamurluktaki pozisyon birbirini tutmadığı zaman uyarı veriyo ordan,bunuda düzeltmek için oks mandalını yukarı veya aşağı çekmen yeterli o kendisi kalibrasyonu yapar.
volkan ağa kılavuzda kalibrasyonun anlatımı vardı ona bakıp da bana söyleyebilirmisin?

Kalibrasyon ayarı için çamurluktaki tuşlardan önce hidrolikleri en üst noktaya kadar kaldıracaksınız, o noktada biraz bekledikten sonra en aşağı tekrar çamurluktaki düğme ile indireceksiniz. Daha sonra traktörü stop edeceksiniz. Biraz bekledikten sonra çalıştırınca traktör ayarları sıfırlayacak. İlk aldığımızda bizimde evde başımıza geldiydi. Kendi kendimize aynı ayarı yaparak hâllettik. Daha sonra kılavuzdan baktım. Aynı bizim yaptığımız gibi tarif ediyor. Elimizde o zaman kılavuzda yoktu. Mantıken deneyerek ayarladıktı. Sonra gidip bayiden herhangi bir durum olursa çözmek için kılavuzu aldım. Aynısı yazıyordu. Hatta köyde diğer Haşmet ' i alan arkadaşta tarlada aynı şekilde ayarları karıştırmış. Beni aradılar tarif ettiydim.

alipasalierkan link=topic=67352.msg765464#msg765464 date=1376137599' Alıntı:
Kalibrasyon ayarı için çamurluktaki tuşlardan önce hidrolikleri en üst noktaya kadar kaldıracaksınız, o noktada biraz bekledikten sonra en aşağı tekrar çamurluktaki düğme ile indireceksiniz. Daha sonra traktörü stop edeceksiniz. Biraz bekledikten sonra çalıştırınca traktör ayarları sıfırlayacak. İlk aldığımızda bizimde evde başımıza geldiydi. Kendi kendimize aynı ayarı yaparak hâllettik. Daha sonra kılavuzdan baktım. Aynı bizim yaptığımız gibi tarif ediyor. Elimizde o zaman kılavuzda yoktu. Mantıken deneyerek ayarladıktı. Sonra gidip bayiden herhangi bir durum olursa çözmek için kılavuzu aldım. Aynısı yazıyordu. Hatta köyde diğer Haşmet ' i alan arkadaşta tarlada aynı şekilde ayarları karıştırmış. Beni aradılar tarif ettiydim.
alipasalierkan link=topic=67352.msg765464#msg765464 date=1376137599' Alıntı:
dediğiniz gibi yaptım ve sorun çözüldü çok teşekkür ederim