50-55 beygir arası traktör alacam hangi marka hangi model alayım ?????????????

Ynt: 50-55 beygir arası traktör alacam hangi marka hangi model alayım ?????????????

bulabilirsen 5050 nin tek çekerini al.memnun kalmassan ben senden alır satarım...çok ciddiyim bir araştırmanızı öneririm...

Ynt: 50-55 beygir arası traktör alacam hangi marka hangi model alayım ?????????????

ls u60c almanı tavsiye ederim. 57 beygir çift çeker kabin klima hepsi mevcut. 16 ileri, 16 geri vites(bu beygir aralığında sanırım başka hiç bir markada yok), levyeli, yakıtı çok güzel. 2011 modeli var bizde çok menunuz. kısmetse ekipman büyütmek istediğimizden dolayı 90lığını da almayı düşünüyoruz.

fuarları yakından takip eden biriyim.fursa fuarında yine tüm traktörlerin 50-55 beygirliklerini inceledim ve anladım ki kendi adıma ve kendimden de daha da önemlisi çevrem adıma doğru bir karar vermişim.kendi köyümüz ve çevre köylerden de aşağı yukarı 10 civarı 5050 alınmasına vesile olduk.çok şükür şimdiye kadar hep iyi şeyler duyuyorum.tek sıkıntı yakıt ile ilgili idi.oda traktörün yakıtını onlarda ilk başlarda benim gibi göstergeden takip etmeye çalışmışlar.gösterge en fulde iken uzun süre düşmüyor.ama bir düşmeye başladımıda özelliklede yarıdan aşağı çok hızlı düşüyor ama tekrar 20 litre veya 25 litre bir mazot koydunmuda hemen fule geliyordu.ben artık ölçümlerimi tam doldurma şeklinde yapıyorum ve artık traktörümde 200 saati geçti ve şimdi yakıt olarakta ciddi anlamda memnunum.mersin bölgesinde sadadece 2013 te 145 adeti geçmiş.hepside 5050.ikinci eli 2012 ler 28 2013 leride ikinci elini 30-32 gibi bulursunuz.bursa fuarında biri ile sohpet etme şansım oldu.ben fuara mersinden gittim onlarda sakaryadan gelmişler.adamın 640 fiatı varmış.çiftte komşunun 5050 tek çekeri hem benimkinden iyi çekiyor hem benimkinden az yakıyor hemde dönüm sonlarında benmkinden iyi dönüyor demişti.bende fiat 640 ı satıp 5050 tek çeker alacam demişti.komşusu ile romörkla hayvan gübresi çekmişler fiat 640 ı zorlanmadan geçiyormuş.duyumlar hep iyi yönde.zaten sitede dikkat ederseniz şurasını kırdım burasını bozdum , diyende daha duymadım...

2. el piyasası güzel ve az yakan çok çeken bir traktör istersen jd 5055 - 5050 e yada 2011 den sonraki new holland tt 50 -tt 55 öneririm pişman olmassın her ikisindende :) ok-*-s