SIĞIRLAR İÇİN İLAÇ TEMİNİ

vcc

26.09.2012
335
229
TOKAT
Arkadaşlar merhaba;
Büyükbaş hayvan rahatsızlıklarında ve buzağılarla ilgili sıkıntılarda kullandığımız ilaçları ( Ağrı kesici-antibiyotik-ishal ilacı-yara spreyi vb...) uygun fiyaqtla temin edebileceğimiz bir kaynak varmıdır mesela internetten sipariş falan verebileceğimiz adres varmıdır aklınızda.Yoksa adamlar dünyanın parasına dayıyor bize ilaçları.
Teşekkürler,saygılar.

Ynt: SIĞIRLAR İÇİN İLAÇ TEMİNİ

Daha önce süt sattığımız t. k. k. bulunuyordu ilaç, fiyatlarıda uygun idi, yasaklandı kalktı.
Veterinerin kendi eczanesi var şirket, oradan alıyorum.Birde ziraat odasında var.
Bu sabah bir kesimci(celep)ve veteriner beraber çay içtik konusu geçti.
Yakın zamanda reçetesiz ,ilaç alamayacaksınız dedi veteriner.
Reçetelerde resmi olacakmış kayıtlı resmi yönden.
Kesimci arkadaşta pasaport tan gösterdi üst tarafında barkot var pasaportun onu okuttuğumuz zaman mezbahada bilgisayara bütün bilgiler çıkıyor dedi kesimci.
Eğer ilacın etten arınma süresine dikkat edilmez ise oradan çıkacak.

ismail_17 link=topic=67400.msg765765#msg765765 date=1376295843' Alıntı:
Daha önce süt sattığımız t. k. k. bulunuyordu ilaç, fiyatlarıda uygun idi, yasaklandı kalktı.
Veterinerin kendi eczanesi var şirket, oradan alıyorum.Birde ziraat odasında var.
Bu sabah bir kesimci(celep)ve veteriner beraber çay içtik konusu geçti.
Yakın zamanda reçetesiz ,ilaç alamayacaksınız dedi veteriner.
Reçetelerde resmi olacakmış kayıtlı resmi yönden.
Kesimci arkadaşta pasaport tan gösterdi üst tarafında barkot var pasaportun onu okuttuğumuz zaman mezbahada bilgisayara bütün bilgiler çıkıyor dedi kesimci.
Eğer ilacın etten arınma süresine dikkat edilmez ise oradan çıkacak.
sistem güzel ama& bu iş zor yürür

Hocam Konyadan Aydoğmuşlar ilaç deposundan alıyorum aşağı yukarı veterinerlere satış fiyatından veriyorlar zaten firma Konya Aksaray genelinde veterinerlerin yoğun çalıştığı bir şirket