Tümosan Maxima.

Ynt: Tümosan Maxima.

Hiç gülesiö yoktu ;D zuha-*-s zuha-*-s Geçen Tümosani çok öven ve öve öve bitiremeyen bi çocuk yakinda 115 hp maksima serisi çikacak her tarafi düğmeli filan diyor
Bende gülerek dedim ki bizim NEW HOLLAd da yakinda 400 hp traktörünü çikaracak dedim bişey diyemedi ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s

td 100d link=topic=67408.msg765798#msg765798 date=1376307786' Alıntı:
Hiç gülesiö yoktu ;D zuha-*-s zuha-*-s Geçen Tümosani çok öven ve öve öve bitiremeyen bi çocuk yakinda 115 hp maksima serisi çikacak her tarafi düğmeli filan diyor
Bende gülerek dedim ki bizim NEW HOLLAd da yakinda 400 hp traktörünü çikaracak dedim bişey diyemedi ;D zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s zuha-*-s
tümo ve nh aynı soydan geliyo ikiside fiattan patentli. ben bir fiatçı olarak ikisinide hoş görmekteyim.

td 100d link=topic=67408.msg765798#msg765798 date=1376307786' Alıntı:
aly-*-s alk-*s dogru soze nedenir ki alk-*s