Dik ve yatık depo fendt 106s hakkında bilgi

Ynt: Dik ve yatık depo fendt 106s hakkında bilgi

YATIK DEPO 106 LAR 65 HP DEĞİLDİR BENCE FİAT 640 65 HP NASIL OLURDA YATIK DEPA 106 KEMİKLİ BİR MAKİNA 65 BEYGİR OLUR O BİZİM TÜRKİYEDEKİ GALERİCİ TAKIMIN UYDURDUĞU PALAVRA ZATEN BU GELERİCİ TAKIMI HAYALİ İHRACAT YAPAR BÖYLE İNANMAYIN AMA FENDT 106 YATIK VE DİK DEPO İKİSİDE ŞAHANE TRAKTÖR BEN FENDT 103S KULLANIYORUM 1977 MODEL ÇOK HARİKA

Arkadaşlar yatık depo 106 s ile, dik depo 106 s ' in motorları birbirinden farklı;yatık depo dediğimizin motor MWM D 225 tir, piston çapı 95 mmdir sulu gömlektir düz pompadır.Dik depo 106 s bunlar yeni model dediğimiz MWM D226 ' tır, piston çapı 105 mm ' dir kuru gömlektir,yıldız pompalıdır aralarında beygir farkı vardır.

Fendt 106 ' lari sahibinden.com ' da incelerken beygir gücu kismina herkez birseyler sallamis. Ordaki duruma gord 50 hp ' den 100 hp ' ye kadar Fendt 106 var. Bu 106 ' lar nasil bir seridir cozemedim :)

fendt 106s denen traktörü bende alacak oldum cok temiz ve uygun fiyata bulmuştum 76 model di 106s idi bunların kara fendt yada süper fendt olodukları motordan anlaşılır hava soğutmalı 106 olanlar karadır motoru şişer pek randımanlı değil ama süper fendt dedikleri 106S ler 85 hp ye kadar cıkar gücü. fendin turbomatik denen dişli gurubu zımbırtısı da 9 hp de 1 beygir fark atar güce. gücü tartışmasızdır bu motorların. fakat doğru düzgün temizleri ve parçası yok. çakma parça kabul etmiyor kırıyor. orjinali cok pahalı. parça sıkıntısı olmasa harika motorlar