İki devin çamurla mücadelesi

Ynt: İki devin çamurla mücadelesi

ismail_17 link=topic=67430.msg766054#msg766054 date=1376400459' Alıntı:
Mavi olsunda nasıl olursa olsun.
aynen
Cll_ford link=topic=67430.msg766060#msg766060 date=1376402534' Alıntı:
Mavi olsun ford olsun
bu yanliş düşünce noo*-*- noo*-*- sop-*-sa sop-*-sa
arapörenli link=topic=67430.msg766063#msg766063 date=1376403161' Alıntı:
benimde kapımda mavi olacagına eşşek arabası olsun daha ii
senin kapindaki neymiş maviyi karaliyon söyle baalim

arapörenli link=topic=67430.msg766827#msg766827 date=1376728676' Alıntı:
bak orda yanlışın var ben mfde kullanmam.
arapörenli sen kullaniyon söyle sanki FENt kullaniyo da burdaki traktörlere laf atiyo
tahir link=topic=67430.msg767001#msg767001 date=1376806534' Alıntı:
kırmızı olsun çamurdan olsun :D güzel paylaşım hakan
Sağolasin Ama kirmizi derken orjinal rengi olan sadece MF olsun

td 100d link=topic=67430.msg767353#msg767353 date=1376977148' Alıntı:
arapörenli sen kullaniyon söyle sanki FENt kullaniyo da burdaki traktörlere laf atiyoSağolasin Ama kirmizi derken orjinal rengi olan sadece MF olsun
same kullanıyorum.ben nhden sameye dondum ve nhden cok ustun bı motor özellıkle yakıt konusundaa tartısılmaz

Same Mi bende bişey sandim Türkiye nin en iyi bileni sen misin?? Haa şunu da söyleyeyim NH en çok satilan traktörlerden biridir eğer o kadar kötü bi traktörde çok yakiyorda neden millet NH aliyor söyle bakalim

td 100d link=topic=67430.msg768063#msg768063 date=1377255424' Alıntı:
Same Mi bende bişey sandim Türkiye nin en iyi bileni sen misin?? Haa şunu da söyleyeyim NH en çok satilan traktörlerden biridir eğer o kadar kötü bi traktörde çok yakiyorda neden millet NH aliyor söyle bakalim
en iyi biliyorum demedım sadece kullandıgım traktörü soledım.tdyıde kullandıgım için hangısının daha ii oldugunu bılırım merak etme.neden mı nh çünkü eskı kafayı atamadıgımız için,yedek parcasından korkuldugu için ama same 7 yıldır kapıda sorun cıkarmadı onun için yedek parcaya gerek duymaz kolay kolay.şunada emin ol zamanında koç bu ülkeye belarus getırıp onu yaygınlastırsaydı su ana heryer belarus olurdu.ok.anladın mı.tamamen kafayla ılgılı traktör secımı

td 100d link=topic=67430.msg768063#msg768063 date=1377255424' Alıntı:
haaa bu arada bızım koyde ve cıvar koylerde nh alan son yıllarda bır elın parmaları kadar az.

arapörenli link=topic=67430.msg768099#msg768099 date=1377269960' Alıntı:
haaa bu arada bızım koyde ve cıvar koylerde nh alan son yıllarda bır elın parmaları kadar az.
köyünüzü bilmem ama türkiyede satılan her 10 traktörden 6-7 tanesi hala mavi
koçun diger traktörü caseyi saymıyorum bile
iyi veya kötü orası tartışılır ama hala mavi diyor büyük çogunluk.

kaldıki elin gavuru en kral traktörüde üretse türkiyede güvenli bir kişi veya kuruluş onun satış servis yedek parça ve ikinci el gibi konularda sahiplenmezse o traktör kralda olsa satılmıyor bunu yaşadık gördük
40-50 senedir ford-fiat hakimiyeti var türkiyede
sonra biraz mf girdi piyasaya oda uzel sayesinde oda çok tutunamadı dagıldı gitti şimdi mf satışlarıda eskisi gibi degil az satılıyor
koç desen tam tarihini bilmesemde 50 senedir bu işin içinde istikrarlı bir şekilde
hatta kendi şehrimdeki nh bayisi 25-30 senedir bu işin içinde belkide daha eskidir bayide bile istikrar var istikrar varsa güven vardır insanlar çekinmeden alır o traktörü
2-3 yılda bir bayisi degişen markalar var ilimizde bunları gördükçe gidipte bu markaları almak içimizden geçmiyor inan
misal ben bir traktör alacam ama 1 sene sonra adam bayiligi kapatacak ozaman ben o traktörü kime satacagım kaça satacagım bozulursa kime yaptıracagım vs vs dertler çogalıyor
daha 1 ay önce gözümle şahit oldum adam gitti bi galeriye ikinci el makina bakıyor bitane 3600 ford var 40 yaşlarında falan traktör
birtanede hema var 21-22 yaşında ve forddan 5 beygir falan güçlü ayrıca ford hemadan 1500lira falan pahalı adam eski ve beygiri düşük olmasına ragmen vede pahalı olmasına ragmen fordu aldı
bunun sebebini iyi araştırmak lazım
işte buyüzden bizler
begensekte begenmesekte şimdilik en iyisi koç diyoruz
keşke daha iyisi olsa ama şimdilik böyle durum

YAVUZ_13 link=topic=67430.msg768101#msg768101 date=1377271926' Alıntı:
köyünüzü bilmem ama türkiyede satılan her 10 traktörden 6-7 tanesi hala mavi
koçun diger traktörü caseyi saymıyorum bile
iyi veya kötü orası tartışılır ama hala mavi diyor büyük çogunluk.

kaldıki elin gavuru en kral traktörüde üretse türkiyede güvenli bir kişi veya kuruluş onun satış servis yedek parça ve ikinci el gibi konularda sahiplenmezse o traktör kralda olsa satılmıyor bunu yaşadık gördük
40-50 senedir ford-fiat hakimiyeti var türkiyede
sonra biraz mf girdi piyasaya oda uzel sayesinde oda çok tutunamadı dagıldı gitti şimdi mf satışlarıda eskisi gibi degil az satılıyor
koç desen tam tarihini bilmesemde 50 senedir bu işin içinde istikrarlı bir şekilde
hatta kendi şehrimdeki nh bayisi 25-30 senedir bu işin içinde belkide daha eskidir bayide bile istikrar var istikrar varsa güven vardır insanlar çekinmeden alır o traktörü
2-3 yılda bir bayisi degişen markalar var ilimizde bunları gördükçe gidipte bu markaları almak içimizden geçmiyor inan
misal ben bir traktör alacam ama 1 sene sonra adam bayiligi kapatacak ozaman ben o traktörü kime satacagım kaça satacagım bozulursa kime yaptıracagım vs vs dertler çogalıyor
daha 1 ay önce gözümle şahit oldum adam gitti bi galeriye ikinci el makina bakıyor bitane 3600 ford var 40 yaşlarında falan traktör
birtanede hema var 21-22 yaşında ve forddan 5 beygir falan güçlü ayrıca ford hemadan 1500lira falan pahalı adam eski ve beygiri düşük olmasına ragmen vede pahalı olmasına ragmen fordu aldı
bunun sebebini iyi araştırmak lazım
işte buyüzden bizler
begensekte begenmesekte şimdilik en iyisi koç diyoruz
keşke daha iyisi olsa ama şimdilik böyle durum
nh almayın demıyorum.alanada kullananada saygım var.ama benım için nh bıttı

AYHAN YARAR link=topic=67430.msg768238#msg768238 date=1377336598' Alıntı:
Her şey biter nh bitmez bende iki tane 96 var 7000 saatte balatalardan başka anahtar vurulmadı
nh eskı kafalar için bitmez.oda neymiş 96 model 7000 saat sadece balata degıstı.bendede same var 2006 6000 saat balata degısmedi.arada 10 yıl olmasına ragman saatlerı nerdeyse aynı motorları hiç üzmemişsınkı anahtar vurulsun.modelle olmuyor bu iş isterse 80 model olsun iş yapmadıktan sonra balatada degısmez