hidrolik sıkıntısı

Ynt: hidrolik sıkıntısı

MasseyFerguson 265 link=topic=67450.msg766405#msg766405 date=1376508618' Alıntı:
Aynı sorun bizimde başımıza geldi. Kaldırınca indirmiyor bazende kaldırmıyordu. Yardımcı olabilmişimdir inşallah. :S
http://www.trakkulup.net/fotograflar-%28cekimler%29-324/kral-ameliyat-masasinda/
kardesm tesekkür ederim yardımcı olduğun için ama sıkıntırın bu kadar büyük olacağını tahmin etmiyorum kaldırmada hiç bir sıkıntı yok komsu amcam oluyor az çok o yüzden ilgilendim ama mesela bi kazıayağı takarsa o zaman indiriyor bosken ise üstünde zıplasan çok zor iniyo sorun nedir anlamıs değiliz en son çare usta yolu gözüküyor :)

Hidrolik beyninden kaynaklanan bir ariza olduğunu düşünüyorum ayar vanasi varsa onlarla oyna yoksa hidrolik beyni bozuk degismesi lazim

hayır hafif bi silkme yapıyo du öyle fiyat deyince bende sadece oringleri değiştirmiştim 4sene falan oluyo sorduğumda & arkadaşların dediğiı gibi vanaları varsa onlara bak biri falan oynamisti r öyle de değilse para sıkışmıştır &

new holland kullanıcısıyım bence hidrolik hassasiyetini (kolların kalkma inme hızı)yükselt.eğer ayar düşükte ise kaldırır ama biraz zor indirir. bahsettiğin gibi biraz yük binmesi gerekir hidroliğe yoksa indirmez.

emrah ağan link=topic=67450.msg766873#msg766873 date=1376755016' Alıntı:
new holland kullanıcısıyım bence hidrolik hassasiyetini (kolların kalkma inme hızı)yükselt.eğer ayar düşükte ise kaldırır ama biraz zor indirir. bahsettiğin gibi biraz yük binmesi gerekir hidroliğe yoksa indirmez.
bu ayar koltuğun altında olan değil mi kardes ?