pancar doldurma tekniği ve siyah 820 vario TMS

Ynt: pancar doldurma tekniği ve siyah 820 vario TMS

abi niye böyle videolar koyuyon....çiftçilikten soğutacan beni ben nerdeyim adamlar nerde
adam aşağıya inmeden pancarı doldurdu boşalttı gitti öööööyyyle baka kaldım amma helal olsun allah daha çok versin

XERİON link=topic=7621.msg80243#msg80243 date=1222722186' Alıntı:
abi niye böyle videolar koyuyon....çiftçilikten soğutacan beni ben nerdeyim adamlar nerde
adam aşağıya inmeden pancarı doldurdu boşalttı gitti öööööyyyle baka kaldım amma helal olsun allah daha çok versin
kardesım hiç pancar fabrıkasına gıttınmı belkı bıraz teknolojıden gerıde ama şeytan dıye adlandırılan makına var kamyonu bes dk sıloya bosaltıyor

ağır abi link=topic=7621.msg80244#msg80244 date=1222722437' Alıntı:
kardesım hiç pancar fabrıkasına gıttınmı belkı bıraz teknolojıden gerıde ama şeytan dıye adlandırılan makına var kamyonu bes dk sıloya bosaltıyor
suyla boşaltma burdada var ama benim ilgilendiğim mesele adamdaki ekipmanlar remork olsun, traktör olsun, hele hele doldurma makinası imrendirdi beni :)

son 3 senedir pancar ekmiyoruz ektiğimiz zamanda pancar kepçesiyle 75 model bi traktörün üstünde çalışıyorduk en kolayı boşaltmaydı ama adamın rahatlığını görünce kıskandım :)

XERİON link=topic=7621.msg80250#msg80250 date=1222723120' Alıntı:
son 3 senedir pancar ekmiyoruz ektiğimiz zamanda pancar kepçesiyle 75 model bi traktörün üstünde çalışıyorduk en kolayı boşaltmaydı ama adamın rahatlığını görünce kıskandım :)
seneye getırttırelım gör kulln atılla abı nasıl olsa bılıyor rıca ederız kendısıne bı kıyak yapar