claas celtıs neden bu kadar ucuz...

Ynt: claas celtıs neden bu kadar ucuz...

valla temiz gibi duruyor.285 i değiştirmeyi düşünüyorum ama 2. ele pek güvenmiyorum açıkçası.kendi traktorrüm gibi temiz bulabilirmiyim bilmiyorum.30-32 civarı verdi babaeskide bir bayi 285s 99 model benimki.erkun kıymet 90 4x4 vericekti yerine 75 falan dedi yanlış hatırlamıyosam.Şuan karar aşamasındayız.

En doğrusu arayıp konuşmak.Her şey olabilir çünkü.Motor arızalı olabilir.Fiyat yanlış yazılmış olabilir.Ya da bilerek böyle yazılmış olabilir.Ayrıca Claas ' ın o kadar piyasası yok Türkiye ' de fiyata şaşırmamak lazım yani. ok-*-s

talataga link=topic=67469.msg766480#msg766480 date=1376561586' Alıntı:
valla temiz gibi duruyor.285 i değiştirmeyi düşünüyorum ama 2. ele pek güvenmiyorum açıkçası.kendi traktorrüm gibi temiz bulabilirmiyim bilmiyorum.30-32 civarı verdi babaeskide bir bayi 285s 99 model benimki.erkun kıymet 90 4x4 vericekti yerine 75 falan dedi yanlış hatırlamıyosam.Şuan karar aşamasındayız.
285 ler efsane , sorunsuzluk bakımından.
senin makina kaç saatte , yeni tip rotsuz olanlardan mı?
Kendin satsan ne civarda gider piyasası?

talataga bende babaeskiliyim hangi mahalledesin bilmiyorum ancak karar senin ama bence uzak dur, ileride seni üzebilir. babaeski gazikemalde zobarlarda 436 var, osmaniyede hamdi de 456 var şuan, çavuşköyde birinde vardı 436 sattı kurtuldu mf 5430 aldı. bence kullananlarla bir görüş. tüm bildiğim celtislerde kronik yakıt pompası arızası var ve parçası yok. yabancı değilsin uyarayım seni. enkanın yedek parça bayisi de mf servisi kadir usta. en basit hava filtresi bile stokta yok, parça ihtiyacı durumunda kargoyla gelecek eline. kıymet 90 lüks bence güzel makina işini çok rahat görür.

eyvallah sağolun arkadaşlar.ben babaeski mutlu dan,gürkan.uyarıların için sağol.zaten bu kadar ucuz olması şaşrtıcı.benim mf ye anahtar değmedi.99 model 6000 saat civarı yanlış hatırlamıyosam.Evet rotsuz olanlardan.eski mf ler gibi değil yokuş aşağı kompressörü gerçekten iyi.Neyse şu yaz geçsin bakalım,daha cok ekmeğini yeriz mf nin.

90 4x4 lüks alırsan çok memnun olursun bence her yönüyle çekiş kalite konfor.. senin sorduğun 75 binlik erkunt 90 e miydi ?

benim sorduğum lüks değildi.e serisi boş olan yani.olsun beya işimi görür.zaten 55 lik kısmet var biz de birde.şu ana kadar pek sorun cıkarmadı.hıdrolıkte ufak bir problem oldu okadar.yanlız zora geldimi cok yakıyo kısmet.ama yükte massey 285 ten fazla yük çekıyor.dört çeker olunca yokuş aşağı cok rahat iniyo.Amcam da 100 lük erkunt var pek memnun kalmadı.Bizde kararsısız şu an.1 yıl daha bekleyelim diyoruz.Nasıl olsa ferguson prim kaybetmez diye düşünüyorum.