DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri 2013

Ynt: DLG-ÖÇP Tarım ve Teknoloji Günleri 2013

Güzel paylaşım Berk devamını merakla bekliyoruz erkuntlar ön plandaydı galiba her aletle gövde gösterisi yapmışlar. acros biçerdöver rus malı olan biçerdöver değilmiydi.

ranger link=topic=67476.msg766640#msg766640 date=1376599395' Alıntı:
Güzel paylaşım Berk devamını merakla bekliyoruz erkuntlar ön plandaydı galiba her aletle gövde gösterisi yapmışlar. acros biçerdöver rus malı olan biçerdöver değilmiydi.
Erkunt tek frenle gösteri yaptı öne traktör dayatıp pulluk çekti ama topraklar bana yaş gibi geldi önceden sulamışlar sürülecek alanı + MTZ nin de traktörleri vardı rus malı getiren adamla konuştum fityatları daha belli değil ama torkları çok iyiydi katalog bilgilerine göre kaliteleri zaten tartışılmaz siteden bi barış arkadaşımızı gördüm foto çekerken rast geldi başka kimseyi tanıyamadım en güzel fuar 2 sene önceki fuarlardı karaevlide hem çok firma vardı hemde alan daha geniş daha çok avrtlar vardı :D :D ... tümo falan yoktu çorluyla aynı güne gelirse fuarlar böyle olur erkuntun 90 lüksüne bakcaktım sözde zetorlarda gelir dedim ama hiçbiri yoktu john deernin 5100 r 5085m yeni kasalarından bile yoktu..

Güzel paylaşım Berk. Ben daha az firma katılır diyordum. Ama gene katılımcı firmalar varmış. Ençokta Erkunt ' a odaklanmışsın. Babanda binmiş. Bir tanıdık alcak diyordun. Noldu aldı mı? Bu arada Azim ' in römork dikkatimi çekti. O da römork işine girmiş galiba. Biraz Palazoğlu ' na benziyor römork. Acaba ona yaptırmış.

John Deere ve Tümosan Çorlu ' da hocam.Same de büyük olanları Çorlu ' ya götürmüş.Deneme alanlarının denizi arkaya aldığınızda sağ taraftakı kısmı kuraktı.Sol tarafta ise bazı kısımları sulamışlar veya işlenmiş toprak.Asıl motorlar sağda belli oldu.Ama 110 ' luk Haşmet o 5liyi çekiyor abi.Herkes laf söylemeye çalışıyor çekerken.Gelsin bizim orada çeksin.Burası yaş.Burası zaten kabarık toprak.Burası zaten sürülü yer vs. Böyle garip yorumlar yapıyoruz da o zaman nerede ne çekecek bu traktörler :D Kısaca,Erkunt yerliler arasında en iyi durumda şu yeni ürünleriyle.Ne denirse densin.