TD 110 mu MF 5445 mi

Ynt: TD 110 mu MF 5445 mi

Arkadas lar tabiki ital yerli teknolojı olarak bır olmaz ama ıkısını 5 li 14 pullukla veya 4 16 pullukla düşünürsek hangisi cifftte basstırır o vede yakıt aynmı olur yoksa fark olurmu koye td 100 ve 110 giriyor o yuzden bende masseycı oldugumdan dolayı eger alırsam alltta kalmasın saygılar

Nh nin 7 sülalesi gelse çiftte mf ioe baş edemez. T 5000 ve fantom 3085 i olan bir çiftçimiz fantomun t5000 den çok üstün olduğunu söyledi bir iki hafta önce. Zaten köydeki sınırlı sayıdaki nh den de gördük. Hele hele 5400 ile td gibi bir seri asla karşılaştırılmaz. Td serisi lanse edilenin aksine bence hiç de çekişli bir seri değil

çiftte mf bastırır vites var bi kere masseyde .. newhollandda vites yok 12 ileri 12 geri .. çekişi nh daha çok çeker ama mfdeki vites tam arasını bulabildiğin için en ideal hızda gidersin .. newhollandda ya traktörün çektiğinden yavaş yada traktör bogulacak kadar hızlı gidersin arası yoktur her zamanda bu yüzden kaybeder ..

GÜRKAN link=topic=67502.msg766933#msg766933 date=1376771744' Alıntı:
Nail abi baksana arkadaş kendi işinin peşinde değil, başkalarından aşağı kalmasınmış diye soruyor. ben ne diyeyim sen söyle abim. ama saygı duymak lazım fikir fikirdir.
Hocam, bir ara sitede bir konu vardı. Uşak Eşme li 75 yaşındaki Amcanın MF alması konusunda. Ben veya biz diyeyim bir MF alıcaz, kralın bize yetmediği için değil. Nam olsun, kar olmasın.. hesabı.
İnsan neyi severse o güzelmiş.
Ben kim ne alırsa, hele severek isteyerek alırsa hayırlı olsun demekten tarafım.
Herkesin fikrine saygı duymak lazım, ben sadece bu günlerde ramazanpullu ' ya takılıyorum, onuda yakınen tanıdığım için.:D

Hocam, bir ara sitede bir konu vardı. Uşak Eşme li 75 yaşındaki Amcanın MF alması konusunda. Ben veya biz diyeyim bir MF alıcaz, kralın bize yetmediği için değil. Nam olsun, kar olmasın.. hesabı.
İnsan neyi severse o güzelmiş.
Ben kim ne alırsa, hele severek isteyerek alırsa hayırlı olsun demekten tarafım.
Herkesin fikrine saygı duymak lazım, ben sadece bu günlerde ramazanpullu ' ya takılıyorum, onuda yakınen tanıdığım için.
nail abi insan neyi severse o güzelmiş sana katılıyorum 75 yaşındaki amca mf almış olabilir burdaki 75 yaşındaki yılların mf kullanıcısı amcada mf 6460 ı (elektronik nedenler den) dolayı satıp mekanik tm 120 alması da ayrı bi konu
td 110 ile 5445 kıyaslamak yanlış 5445 ile 6020 elite kıyaslanabilir

ramazanpullu link=topic=67502.msg766953#msg766953 date=1376773250' Alıntı:
nail abi insan neyi severse o güzelmiş sana katılıyorum 75 yaşındaki amca mf almış olabilir burdaki 75 yaşındaki yılların mf kullanıcısı amcada mf 6460 ı (elektronik nedenler den) dolayı satıp mekanik tm 120 alması da ayrı bi konu
td 110 ile 5445 kıyaslamak yanlış 5445 ile 6020 elite kıyaslanabilir
Eğer para kazanma aracı olarak düşünülürse, kullandığımız traktörlerde çok fazlalık var. Benim gibi düşünerek veya Uşak lı amca gibi Nam olsun kar olmasın diye alınırsa, çok eksikleri var.:) Burasıda ayrı bir konu.
Bu arada sizin ordaki amca acele etmiş, mekanik şanzumanlı 5400 serilerin gelmesi pek yakında. Düz ve basit, bir kadarda ekonomik olacaklarmış. Ben alırmıyım? asla.. desem yeridir.