ETB'de buğdayın kilosu 0,65 liradan satıldı

ETB ' de buğdayın kilosu 0,65 liradan satıldı
19 Ağustos 2013 Pazartesi 17:32

EDİRNE - Edirne Ticaret Borsası ' nda (ETB) Anadolu kırmızı sert buğdayın kilogramı ortalama 0,656 liradan satıldı.

ETB salon satışlarında gerçekleşen 12 işlemde, buğdayın kilogramı en düşük 0,638, en yüksek 0,673 liradan alıcı buldu.

Borsada, ayçiçeğin kilogramı ortalama 0,990, süpürge telinin ise 3,82 liradan işlem gördü.

Ynt: ETB'de buğdayın kilosu 0,65 liradan satıldı

ayçiçek yagını evimde yasakladım aq yunluları öyle yurt dışından getirip satması degil ben battım hepsi batsın 1 ay kimse yag satın almasın

SEYİT link=topic=67535.msg767330#msg767330 date=1376942169' Alıntı:
ayçiçek yagını evimde yasakladım aq yunluları öyle yurt dışından getirip satması degil ben battım hepsi batsın 1 ay kimse yag satın almasın
;D zuha-*-s ;D zuha-*-s ;D abı sonunda dogru karara varmısssın Yunanıstandan iTal pamuk alan bır ulke ıcın gayet normal bı durum ok-*-s anlş-*s

tumosannn link=topic=67535.msg767336#msg767336 date=1376943474' Alıntı:
;D zuha-*-s ;D zuha-*-s ;D abı sonunda dogru karara varmısssın Yunanıstandan iTal pamuk alan bır ulke ıcın gayet normal bı durum ok-*-s anlş-*s
tşk müdür insanı zorla devrimci yapacaklar devirip atacan hepsini ital ettirden kişiler kendilerini dünyanın merkezi sanıyor

SEYİT link=topic=67535.msg767339#msg767339 date=1376944312' Alıntı:
tşk müdür insanı zorla devrimci yapacaklar devirip atacan hepsini ital ettirden kişiler kendilerini dünyanın merkezi sanıyor
ne demek abı dogrular bunlar , yunanıstandan ital pamuk alırız ital saman ital angus alırız afedersın GÖT kadar ulkeden Pamuk ital edıyoruz dusunebılıyor musun Turkıye kac katı sankı Turkıyede Tarla yok Su yok Boyle serefsız bır yonetım içindeyiz Bu arada dedıgıne katılıyorum ben sagcıyım ama bunlar yuzunden bızde devrımcı olacaz gıbı ama ben olmam ;D Bu arada Az once NTV habede gectı Turkıye Avrupa ulkelerı ıcınde en cok calısan (HAMAL) Olan ulkeymıs gurur duymak lazım gercekten cok basarılıyız HAMALLIK konusunda anlş-*s