2014 Yılında Patatesten bekletiniz nedir?

Ynt: 2014 Yılında Patatesten bekletiniz nedir?

uretımı mısırdakı sıyası durumda etkıleyecek gibi orada siyasi sıkıntı devam ederse uretım düşecek sen ne kadar uretırsen pazar ceker ama ora eskısı gıbı uretım yaparsa gecen yıl gıbı patlar
bu yıl kurufasultede patlama yaptı arjantındekı kuraklıkdan ötürü demekkı uretımımız sadece yurt capında degıl azcok yurt dısınıda gözlemek lazım

bence seneyede para edebilir bu sene kadar olmasada yinede zarar ettirmez kanımca çünkü dış ülkelerde falanda ekim yokmuş diye duydum birde seçim meçim var belki oda etkileyebilir :)

şu saatten sonra secım etkılemez boşbakan yatırımı yaptı zaten askerlıgı düşürdü af cıkaracak demokratık sacılımıda yaptısurıyelıler ve ölülerde kullanır olmadı bırde one mınut

Çocukluğumdan beri patatesin içindeyim, hiç ektin mi dersen ekmedim, yaşım 40 ' a dayandı patates üç yada dört senede bir kazandırır. Eğer riski seviyorsan, heyecan arıyorsan patates ekeceksin.

burası aynı yine hatta artış var ekimde , tek sıkıntı tohum pahalı ama millet yemiyor içmiyor alıyor tine .döküntü tohuma 1,5 verildi. yine ekim olur ama anlaşmalı ekenler 450 den anlaştı .yani 500 civarı gider yine tahminim.